הלוואות חוץ בנקאיות

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה המוענקת ללווים על ידי מוסדות פיננסים שאינם בנק, כמו חברות מימון, בתי השקעות, חברות ביטוח והלוואות חברתיות מגופים שונים. בנוסף נכללות בקטגוריה זאת גם הלוואות על חשבון הפנסיה, קרן השתלמות וביטוח מנהלים. כל הגופים הנ”ל מוסמכים ומפוקחים על ידי בנק ישראל  ועל ידי משרד האוצר, אשר אינם נלקחים דרך הבנקים ברוב המקרים.

כיום קיימת אפשרות נוספת בבנקים אשר מציעים הלוואות ללא צורך בהעברת הפעילות השוטפת של חשבון הבנק שלכם, אלא פתיחת חשבון להלוואה דיגיטלית בהליך מהיר ללא עמלות. הלוואה חוץ בנקאית היא חלופה לקבלת מימון שאינו משפיע או מכביד על מסגרת האשראי או על העו”ש בחשבון הבנק שלכם, על מנת שלא נגביל את עצמנו ואת התזרימים שלנו מול הבנקים ואת הצרכים הכלכליים שלנו הן ברמה העסקית והן ברמה הפרטית. בזכות שיתופי הפעולה שלנו מול גורמי המימון השונים, תוכלו לקבל אישור סופי על הבקשה שלכם כבר באותו היום. את כספי ההלוואה עצמה תוכלו לקבל לחשבון הבנק שלכם תוך ימים ספורים ולרוב תוך שעות בודדות!

לאיזו מטרה אפשר לקחת את ההלוואה שלכם

ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה בין אם מדובר בהלוואה לשיפוץ הדירה, בהלוואה לחתונה או לבר מצווה לילד, בהלוואה לכיסוי המינוס, בהלוואה לרכב חדש או ישן – הלוואה לכל מטרה הינה הלוואה שנלקחת למימוש צורך אישי.

מה גובה ההלוואה שאני יכול לקבל בהלוואה חוץ בנקאית?

במרבית המקרים את ההלוואה לוקחים בסכומים קטנים, החל מאלפי שקלים ועד להלוואה של מאה אלף שקלים. כיום החברות החוץ בנקאיות וגופי המימון החוץ בנקאיים מציעים הלוואות חוץ בנקאיות מהירות עד 120 אלף שקלים.

הלוואה דרך הבנק

הלוואה בנקאית ניתנת על ידי הבנק בו מנוהל החשבון השוטף שלכם. כמובן שלכל בנק יש מסלולי הלוואות שונים, ואחד החסרונות העיקריים הוא שכאשר אנו בוחרים לקחת הלוואה בנקאית אנחנו נתקלים בחוסר הגמישות של הבנקים. קיימים יתרונות כמו אחוזי הריביות האטרקטיביות אותם הם מציעים ללקוחותיהם. הלוואה זו ניתנת על ידי נציג הבנק האישי שמטפל לכם בחשבון הבנק ומשפיעה ישירות על מסגרת האשראי של הלקוח. בשפה שלנו “לתפוס” חלק ממסגרת האשראי או את כולה, אינו משאיר מרווח נשימה ויכולת תמרון ועלול לבוא על חשבון בקשות עתידיות שלכם מהבנקים. ההחזרים החודשיים שיורדים מהמסגרת עלולים לקרב אתכם אל קצה מסגרת האשראי שלכם שנקבעה מראש, ולעתים קשה מאוד להגדיל אותה. בכך אתם מסתכנים בחריגה ובתשלום ריביות גבוהות הרבה יותר. כמו כן, לא תמיד הריבית בבנק נמוכה מהריבית שמחוץ למערכת הבנקאית, בנקים הם גופים גדולים עם תהליכים בירוקרטיים ומסורבלים.

 לקבלת הצעות אטרקטיביות ומשתלמות להלוואה בחינם!

מה חשוב לדעת על הלוואה חוץ בנקאית?

לפני שמחליטים על גוף מימון כזה או אחר לקבלת הלוואה, מומלץ מאוד להשוות בין התנאים והדרישות שכל אחד מציע לכם, שכן ההבדלים עשויים להיות גדולים ומהותיים. עוד חשוב לזכור כי ישנם גופים רבים הפועלים בחסות השוק האפור, שמהם יש להימנע בכל מחיר.

דברים חשובים ומשמעותיים שכדאי לבדוק הם מה גובה הריבית המוצעת על ידי החברה או על ידי המוסד הפיננסי החוץ בנקאי, משך החזר ההלוואה וכן לגבי נקודות היציאה מההלוואה שיאפשרו לך לפרוע את ההלוואה בכל עת שתבחר. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון שהתמקחות על הריבית היא לגיטימית ובמיוחד אם מראים אמינות ותזרים עקבי של מזומנים.

מה מתאים יותר עבורכם?

בנקים הם גופים גדולים עם תהליכים בירוקרטיים ומסורבלים.

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

ההלוואה החוץ בנקאית תגיע אליכם במהירות, מדובר בהליך מיידי הלוקח לרוב בין שעות בודדות ועד 3 ימי עסקים מלאים.

הלוואה חוץ בנקאית היא גמישה מבחינת תנאי ההחזר שלה יותר מהבנק. זה אומר שתוכלו לבחור את מספר התשלומים לפי יכולת ההחזר החודשי שלכם ובהתאם למדיניות הגוף המממן.

מה שהופך את ההלוואה החוץ בנקאית למשתלמת ביותר היא העובדה שזהו סכום כסף שאיננו משפיע על מסגרת האשראי בבנק. בנוסף, יש לכם יכולת לפתוח לעצמכם מסגרת אשראי נוספת המאפשרת חופש תמרון פיננסי גדול יותר.

אין צורך בערבים – אין צורך בהחתמת ערבים על מנת לקבל את אותה הלוואה בה מעוניינים.

אין צורך בבטחונות – לא צריך בטחונות על מנת לקבל הלוואה מיידית.

מה גובה אחוזי הריביות המוצעים בשוק ההלוואות במשק

 בכל מדינה בעולם יש חוקים והגבלות וכן גם בתחום הפיננסי. בסוף 2018 נכנס לתוקף תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, המוכר גם בשם חוק אשראי הוגן. לפי התקנות העדכניות, הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% ועוד הריבית של בנק ישראל (שנכון לדצמבר 2021 עומדת על 0.1% ). ניתן להתעדכן באופן עצמאי אונליין באתר של בנק ישראל

כללי ברזל ללקיחת הלוואה נכונה ואחראית

ודאו שלהלוואה שלכם יש מטרה מוגדרת מראש ושההלוואה שלכם לא מיועדת להוצאות שוטפות. הלוואות מלוות אותנו בשלבים רבים בחיים: משכנתא, מימון לרכב וגם סגירת המינוס אחת ולתמיד.

טיפים ומחשבון הלוואה שיעזור לכם לקבל החלטה נכונה

שימו לב, לפני שנוטלים הלוואה כדאי לקחת דף ועט ולא להתעצל!  כדאי לרשום באופן מסודר בטבלה את כלל ההוצאות החודשיות שלכם בלי יוצא מן הכלל, ולצדן השני את ההכנסות המשוערות שלכם. לאחר מכן יש לחשב את ה-total – שימו לב לחגים, לימי חופש מתוכננים או לחופשה יזומה. כמובן כדאי שתוכלו לדעת לאיזה גובה החזר חודשי אתם יכולים להתחייב.

לא כל הלוואה מתאימה לצרכים שלכם. אל תשכחו שיש הוצאות בלתי צפויות שגם אותן צריך לקחת בחשבון בהוצאות המשתנות והלא צפויות…

*השתדלו לקחת את ההלוואה לתקופה הקצרה ביותר שאפשר.
המשמעות היא לבחור את ההחזר הגבוה ביותר ואת מספר התשלומים הנמוך ביותר שתוכלו לעמוד בהחזרי ההלוואה שלכם.

מחשבון ההלוואה שלנו יעזור לכם לתכנן טוב יותר את גובה ההלוואה ואת הריבית שתקבלו לעתיד מחושב יותר.

הקלידו את סכום ההלוואה המבוקש ואת מספר התשלומים וקבלו את סכום ההחזר החודשי.

מחשבון הלוואה 

אנחנו יודעים שהזמן שלכם שווה כסף ולפעמים בחיים צריך עזרה לכל מטרה שתרצו בקלות ובמהירות, לכן אנחנו מציעים הלוואה מיידית שתגיע אליכם ישירות לחשבון הבנק. בלי טפסים, בלי ערבים ובלי בטחונות, והכל ישירות מהמסך ובכל שעה שנוחה לכם.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לבקשה להלוואה דיגיטלית ולבחור סכום עד ל-120,000 ₪.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן