הלוואות חוץ בנקאיות

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

קיבלתם סירוב מהבנק לקבלת הלוואה? זה הזמן לפנות להלוואות חוץ בנקאיות!

במקרים בהם הבנק מסרב לספק לכם הלוואה, יש לכם פתרון יעיל ומהיר במיוחד – ההלוואות החוץ בנקאיות המהוות את הבסיס ללקיחת הלוואה ללא צורך בערבויות ובטחונות. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי מלווים מאות לקוחות בכל שנה המעוניינים לקבל הלוואה חוץ בנקאית עד 200 אלף ש”ח, גם כאשר הבנק שלהם סירב לספק להם את ההלוואה. היועצים הפיננסיים שלנו מבצעים את הבדיקות הנדרשות על מנת לאשר את ההלוואה שלכם ובמידה והיא מאושרת, תוכלו לקבל אותה תוך 3 ימי עסקים בלבד דרך הבנק.

הלוואה דיגיטלית חוץ בנקאית דרך האתר

הדרך המהירה ביותר לקבל אישור לקבלת הלוואה מחוץ למסגרת הבנקאית, היא באמצעות הגשת בקשה דיגיטלית. הבקשה מתבצעת כאן באתר ותוכלו לבדוק את האפשרות לקבל הלוואת חוץ בנקאית בריבית נמוכה עם הסדר תשלום המותאם לכם. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי נסייע לכם להגיע הלוואת חוץ בנקאית בריבית נמוכה בסכום הנדרש לכם. במידה ויהיה אישור להלוואה שלכם, אנחנו ניצור איתכם קשר ונספק לכם את כל הפרטים על ההלוואה, כולל הריביות והסכום החודשי לתשלום בתקופת ההחזר של ההלוואה.

החזר תשלומי הלוואה קבועים בכל חודש

על מנת שתוכלו להתנהל כלכלית נכון במקביל להחזרת ההלוואה, יש לכם אפשרות לבקש הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע. ההחזר של ההלוואה מתבצע באמצעות הוראת קבע שאתם מקימים בחשבון הבנק שלכם. אין הרבה גופים פיננסיים בישראל המאשרים הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי יכולים למצוא את הגופים המוסדיים הרשמיים היכולים לספק לכם אישור להחזר התשלום של ההלוואה בהוראת קבע בבנק.

הגשת הבקשה להלוואה מהירה חוץ בנקאית

החלטתם להגיש בקשה להלוואה? דרכנו תוכלו להגיש גם הלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי וללא צורך בבטחונות וערבים. למעשה, תנאי קבלת אישור להלוואה חוץ בנקאית ללא אשראי הם המומלצים ביותר ומאפשרים לכל אחד להגיש בקשה להלוואה גם אם הוא סורב לקבלת הלוואה על ידי הבנקים בארץ.

הלוואות חוץ בנקאיות לפרטיים ולעסקים

להגשת הבקשה להלוואות חוץ בנקאיות, מלאו עכשיו את פרטי הבקשה שלכם כאן באתר ובחרו את הסכום הרצוי לכם לקבלת ההלוואה, כאשר הסכום המינימלי לרישום באתר הוא 5 אלף ש”ח והמקסימלי הוא 200 אלף ש”ח.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן