הלוואה לשיפוץ הבית

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה לשיפוץ הבית

שיפוץ של בית הוא תהליך מאתגר ומורכב ממספר בחינות, אולם אין ספק שהדבר המאתגר ביותר הוא כמובן להשיג את המימון לשיפוץ של הדירה. גם אחרי שכבר השגתם את המשכנתא המיוחלת, השיפוץ של הדירה יכול לעלות סכומי עתק, שלא תמיד יהיה לכם מאיפה לגייס אותם. לנו בנאור פתרונות אשראי יש בשורה טובה עבורכם.

 

שיפוץ הבית

אחת הבעיות הרווחות בשיפוץ הבית הוא שבדרך כלל מגיעים אליו לאחר קנייה של הדירה, מה שאומר שעתודות הכסף שלכם לא במצב יותר מידי טוב. העובדה הזו יכולה לגרום לבנק להטיל עליכם חיובי ריבית כבדים כאשר אתם מנסים לקבל הלוואה דרך הבנק.

בנוסף, תהליך של שיפוץ בית יכול לקחת זמן רב, ותוך כדי השיפוץ נתונים מסוימים עלולים להשתנות ודורשים מכם גיוס של סכומי כסף נוספים. הלוואות לשיפוץ הבית יכולות לעזור מאוד במקרים הללו, אולם לא תמיד הבנק מאפשר לכם לקחת אותם. אנחנו בנאור פתרונות אשראי מאמינים שהבנק לא צריך להיות חסם בדרך לבית משופץ, ומאפשרים לכם הלוואה דרכנו.

 

הלוואה מיידית לשיפוץ הבית

שיפוץ של הבית בין עם גדול או קטן הוא תהליך ארוך שגם עולה לא מעט כסף ולעיתים אנחנו צריכים כסף מיידי, כנראה שנזדקק להלוואה מיידית לשיפוץ הבית, את ההלוואה החוץ בנקאית נקבל בתנאים נוחים ובהוראת קבע ובריבית נמוכה מהריבית בבנק.

 

ריבית נמוכה והחזר נוח

ההלוואות שלנו בנאור פתרונות אשראי ניתנות לכם גם אם הבנק מסרב לאפשר לכם לקבל הלוואה, והריבית שאותה אתם משלמים נמוכה באופן משמעותי מזו שיציעו לכם בבנקים. בנוסף, תקופת ההחזר נפרסת כך שתוכלו לשלם את ההחזר בצורה נוחה, בלי להיות לחוצים מידי שלא תעמדו בדד ליין של ההחזר.

 

על מה להקפיד?

כאשר אתם ניגשים לקחת הלוואה לשיפוץ הבית, חשוב מאוד שכן יהיה לכם בראש סדר גודל של העלות של השיפוץ. כאמור, שיפוץ של בית הוא תהליך שמשתנה כל הזמן, ויחד אתו גם העלות הכוללת של התהליך משתנה. עם זאת, נסו לגבש קווים כלליים שיאפשרו לכם להעריך מראש מה גובה הלוואה שאותה אתם צריכים לקחת.

גם אחרי שלקחתם את הלוואה, נסו לצמצם עלויות במשך השיפוץ. גם אם אתם באמצע התהליך, לכל סכום כסף יש משמעות ובסופו של דבר הסכומים הקטנים מצטברים לכדי סכום גדול. חיסכון בשיפוץ הבית יאפשר לכם לקחת הלוואה נמוכה יותר וכמובן להחזיר סכום כסף נמוך יותר בסוף הדרך.

 

נאור פתרונות אשראי

נאור פתרונות אשראי היא חברה העוסקת במתן שירות הלוואות חוץ בנקאיות. אצל נאור תוכלו לקבל הלוואות לכל מטרה עד 120 אלף ש”ח ללא קשר למצב הפיננסי שלכם. גם אם הבנק מקשה עליכם לקבל הלוואה או מציע לכם אותה בתנאים קשים, זה לא אומר שאתם לא יכולים להשיג את המטרות שלכם. בנאור כל מה שאתם צריכים זה רק לעמוד בקריטריונים שלנו, והכסף כבר יהיה בדרך אליכם.

לסיכום

שיפוץ של בית הוא תהליך ארוך שגם עולה לא מעט כסף. אנחנו מציעים לכם לקחת הלוואה בתנאים נוחים שתעזור לכם לממן את השיפוץ בצורה המיטבית. ההלוואה ניתנת לכם בתנאים נוחים ומוחזרת בתקופת זמן נוחה ובריבית נמוכה מהריבית בבנק.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן