שאלות נפוצות

איך נוכל לעזור?

השאלות שלכם התשובות שלנו

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה המוענקת ללווים על ידי מוסדות פיננסים שאינם בנק כגון חברות מימון, בתי השקעות, חברות ביטוח, חברות אשראי והלוואות חברתיות מגופים שונים. בנוסף נכללות בקטגוריה זאת גם הלוואות על חשבון הפנסיה, קרן ההשתלמות וביטוח מנהלים. כל הגופים הנ”ל מוסמכים ומפוקחים על ידי בנק ישראל ומשרד האוצר.

 כיום קיימת אפשרות נוספת שהיא בנקים אשר מציעים הלוואות ללא צורך בהעברת הפעולות השוטפות של חשבון הבנק שלכם, אלא פתיחת חשבון להלוואה דיגיטלית בהליך מהיר ללא עמלות. 

הלוואה חוץ בנקאית היא חלופה לקבלת מימון שאינו משפיע ושאינו מכביד על מסגרת האשראי או על העו”ש מחשבון הבנק שלכם.

היתרון הגדול הוא שהלוואה חוץ בנקאית אינה מגבילה אתכם ואת התזרימים שלכם בעתיד מול הבנקים. כמו כן, הלוואה חוץ בנקאית תענה על הצרכים הכלכליים שלכם הן ברמה העסקית והן ברמה הפרטית. בזכות שיתופי הפעולה שלנו מול גורמי המימון השונים, תוכלו לקבל אישור סופי על הבקשה שלכם כבר באותו היום. את כספי ההלוואה עצמה תוכלו לקבל לחשבון הבנק שלכם בזמן קצר ביותר – בין דקות בודדות ליום עסקים אחד!

כן. אם אתם רוצים לפתוח עסק חדש או לשפר את הקיים, עולם העסקים הוא עולם דינמי הדורש תזרים מזומנים בנגישות גבוהה ובאופן תמידי. ברגע האמת אתם זקוקים למענה זריז שיסייע לכם לשמר ולשפר את צמיחת העסק. לשם כך יצרנו את “אשראי ברגע לעסקים” המאפשר לכם להגיש בקשה להלוואה מהירה בלחיצת כפתור. אנחנו מציעים הלוואה מיידית שתגיע אליכם ישירות לחשבון הבנק. בלי טפסים, בלי ערבים ובלי בטחונות, והכל ישירות מהמסך ובכל שעה שנוחה לכם.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לבקשה להלוואה דיגיטלית לבחור סכום עד ל-120,000 ₪

ביקשת הלוואה מהבנק וקיבלת סירוב, קיבלת הלוואה מהבנק אבל הסכום לא מספיק לך, אתה צריך את הכסף באופן מיידי ובבנק התהליך מתעכב או אם אתה לא רוצה לערב את הבנק שלך כדי לשמור על מסגרת האשראי שלך – הלוואה חוץ בנקאית היא הפתרון עבורך!

כן. רק במידה שקיבלת דרכנו הלוואה, שכר הטרחה המועבר אלינו הינו 10% בתוספת מע”מ מגובה הסכום שקיבלת, כמובן, רק לאחר שהכסף נמצא בחשבונך 🙂

הריבית נקבעת ע”י הגוף המממן, וגובה הריבית משתנה מלקוח אחד לאחר וזאת בגלל דירוגי האשראי ובשל רמת הסיכון המשתנה מלקוח ללקוח. אך בכל מצב – הריביות לא חורגות מהגבול המותר בחוק!

בסוף שנת 2018 נכנס לתוקף תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות, המוכר גם בשם חוק אשראי הוגן. לפי התקנות העדכניות הריבית המרבית שמותר לגופים השונים בארץ לגבות היא 15% ועוד הריבית של בנק ישראל (שנכון לדצמבר  2021 עומדת על 0.1%)  ניתן להתעדכן באופן עצמאי אונליין באתר של בנק ישראל.

תהליך חיפוש ההלוואה יכול לקחת בין דקות בודדות ועד לשלושה ימי עסקים  לכל היותר.

ברגע שהצלחנו לגייס עבורך אישור להלוואה, נציג מטעמנו יצור איתך קשר וייתן הסבר וליווי מלא עד לסיום התהליך, ועד שתקבל את הכסף לחשבון הבנק שלך.

בוודאי! ניתן לבטל את השירות בכל זמן נתון. אם קיבלת אישור לפני מועד הביטול תצטרך לשלם את העמלה עבור האישור שקיבלת בלבד. במידה שביטלת את הבקשה לפני שקיבלת הודעה על אישור ההלוואה – לא תחויב.

מתוך המועצה הישראלית לצרכנות: עבור שירותי אינטרנט, זכות הביטול ניתנת גם אם הוחל במתן השירות, אך יש לשלם עבור שירותים שנתנו עד למועד הביטול.

בתהליך הבקשה ניתנת ללקוח האפשרות לבחור את הסכום המקסימלי שאותו הלקוח מעוניין שנחפש עבורו.

לרוב התוצאה של גיוס אשראי תלויה בדירוג האשראי, ברמת הסיכון של הלקוח ובתנאים של גוף המימון.

ישנם גופים שניתן לחלק וישנם גופים שלא ניתן לחלק. בתהליך גיוס ההלוואה אנו מבקשים את מספר התשלומים המקסימלי שכל גוף מימון מאפשר, וזאת מכיוון שהלקוח יכול לקצר את התקופה לאחר מכן ולא ההפך.

(פריסת התשלומים השכיחה ביותר הינה 60 חודשים ולעיתים קיימת אופציה של 72 חודשים).

לא תינתן הלוואה לפושטי רגל או למצויים בתהליך משפטי. לווים בתהליכי הוצ”לפ יוכלו לקבל הלוואה כנגד נכס בלבד.

אם אין ברשותך כרטיס אשראי כלשהו לצערנו לא נוכל להתחיל לחפש עבורך הלוואה.

בנוסף לא תינתן הלוואה במקרים הבאים:

  1. מוגבל בבנק
  2. מוגבל בבנק ישראל ב-5 שנים האחרונות
  3. מתחת לגיל 18
  4. לקוחות שחזרו להם צ’קים או הוראת קבע
  5. תיקי הוצאה לפועל קיימים
  6. עיקולים קיימים
  7. פושט רגל או פושט רגל לשעבר

לא. ההלוואה המוצעת היא ללא בטחונות או ערבים.

לחברתנו יש מערכות רבות השומרות על אבטחת נתוני הלקוחות ברמה גבוהה ביותר. נאור פתרונות אשראי מוגנת בפרוטוקול SSL ובמערכת מחשוב מתקדמת ביותר.

*במידה והינך מעוניין שנמחק את פרטייך מן המערכת, תוכל לשלוח אלינו מייל המופיע בעמוד הבית של האתר ולבקש זאת.

התוצאה שנשיג היא פועל יוצא של דירוג האשראי ושל רמת הסיכון של הלקוח מול גוף המימון בלבד.

העמדת האשראי היא  לפי שיקול דעתו המוחלט והבלעדי של הגוף המממן בלבד, אך לעיתים יש לנו את הקשרים  ואת היכולת לשנות את התוצאה לטובת הלווה.

דירוג אשראי הוא ציון הניתן לאנשים פרטיים ומגדיר את יכולת ההחזר שלהם לפרוע את ההלוואה. הציון הזה מספק לבנקים ולגופי האשראי מידע עבור הלקוח המבקש להעמיד עבורו אשראי, האם כדאי לספק לו הלוואה או כרטיס אשראי ובאילו תנאים. לפי דירוג זה ניתן להחליט את גובה הריבית. הדירוג מסתמך על היסטוריה פיננסית, על מצב הנכסים של הלקוח ועל ההון העצמי שלו, לפי מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל.

ככל שהיסטוריית יכולת החזרי התשלומים של הלקוח תהיה מסוכנת יותר  – כך יעלה גובה הריבית של ההלוואה.

קבלו הלוואה בזמן קצר עם השירות הטוב ביותר

לייעוץ פיננסי חינם והתאמת הלוואה אישית

לבעלי BDI תקין וע”פ חוק אשראי הוגן | לא תינתן הלוואה לפושטי רגל/מצויים בתהליך משפטי | אשראי ינתן למחזיקי כרטיס אשראי בלבד.

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן