הלוואות חברתיות 

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות חברתיות 

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של הלוואות חברתיות. הדבר נכון הן עבור המשקיעים והן עבור הלווים, מאחר ומדובר על עסקה משתלמת לשני הצדדים. כל מי שזקוק לכסף, נוטה ברוב הפעמים לפנות לבנק, לצורך קבלת הלוואה. אך באמצעות הלוואות חברתיות ניתן ליהנות ממסלול עוקף בנקים, שאינו מצריך ביטחונות וערבים. הדבר נכון במיוחד עבור אנשים שאינם מסוגלים לספק את הערבויות השונות הנדרשות על ידי הבנקים, לכן רק הגיוני כי הם יבחרו באפיק אחר, לצורך קבלת ההלוואה הדרושה להם. מצד שני, כל מי שמחפש השקעה רווחית ומשתלמת, חייב להכיר את האופציה של הלוואות חברתיות, המאפשרת לסייע לאנשים אחרים ועל הדרך להרוויח מכך כסף.

אנו בחברת נאור פתרונות אשראי נשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם לגבי הלוואות חברתיות. אנו מתמחים בתחום ההלוואות ומספקים הלוואה אונליין עד לסכום של 100 אלף ₪ בתוך שעות ספורות בלבד. ההלוואה שלנו אינה תופסת את מסגרת האשראי שלכם בבנק ומאפשרת לכם התנהלות כלכלית יעילה ומשתלמת יותר.

כל מה שחשוב לדעת לגבי הלוואות חברתיות

קודם כל, כדאי לזכור כי כל מי שמחזיק בכסף שמופקד בפיקדונות השונים של הבנק, חייב להבין כי אין בכך שום רווח. הבנקים מספקים ריבית אפסית על החסכונות שלכם, לכן אין שום סיבה להשאיר את הכסף בבנק. מצד שני, קרנות נאמנות, תעודות סל והשקעה בנדל”ן אינם מתאימים לכל אחד, מאחר ויש צורך ללמוד את השוק לעומק ולהבין את כל הניואנסים השונים.

לעומת זאת, השקעה בהלוואות חברתיות יכולה להיות מושלמת עבור כל אדם, שיש לו מעט כסף פנוי והוא מעוניין להשקיע אותו. למעשה מדובר על הגיון בסיסי, מאחר ומי שיש לו כסף יכול להלוות אותו לכל מי שזקוק לכך, ובכך לאפשר עסקה רווחית לשני הצדדים. הלווה נהנה מהלוואה בריבית סבירה ואילו המשקיע נהנה מהשקעה בתשואה גבוהה יחסית. 

הלוואות חברתיות – כל היתרונות במקום אחד

הלוואות חברתיות יכולות להיות רווחיות במיוחד עבור שני הצדדים, מאחר והן המלווה והן הלווה מרוויחים יפה מהעסקה. רוב הפעילות מתבצעת בצורה דיגיטלית, כך שאין שום צורך בבירוקרטיה מעיקה ומסורבלת ואין שום צורך לצאת מהבית. באמצעות ממשק משתמש נוח וידידותי כל אחד יכול להשקיע בהלוואות חברתיות, או לחילופין, ליהנות מהלוואה מעכשיו לעכשיו בתנאים נוחים יחסית. כמובן שנעשית בדיקת זכאות ללווים, במטרה לוודא את יכולת ההחזר שלהם. ברוב הפעמים, לא תינתן הלוואה לאנשים שנמצאים בתהליכי פשיטת רגל למשל, מאחר ויכולת ההחזר שלהם אינה גבוהה במיוחד. אך רוב האנשים יהיו זכאים לקבלת הלוואה חברתית וגובה הריבית תיקבע בהתאם לדירוג האשראי שלהם. 

אנו בחברת נאור פתרונות אשראי נשמח לספק לכם הלוואות חברתיות ולאפשר לכם להשקיע בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה. למידע נוסף, צרו קשר.

 

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן