הלוואה לרכישת רכב

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מחשבון הלוואה לרכישת לרכב

חולמים על רכב חדש? הלוואה לרכב מהניילונית. הלוואות ומימון רכב נאור פתרונות אשראי
מגשים לכם את החלום, ומקשר ביניכם לבין הגופים הגדולים בשוק הרכבים, המעניקים מימון לרכב חדש או יד שניה כל סוגי המימון במקום אחד בלבד.

אינך בטוח שאתה יכול לעמוד בגובה התשלומים בדיוק בשביל זה המחשבון ההלוואה שלנו יעזור לכם.

איך הכי משתלם לקנות רכב

רוכשים רכב חדש מיבואן או רכב יד שנייה?

נתון חשוב – סקר המועצה הישראלית לצרכן כיום נכון לשנת – 2021 הלוואות לרכישת רכב בישראל כשניים וחצי מיליארדי שקלים בשנה! שוק הרכב בישראל נמצא במגמת עלייה חדה.

רכבים חדשות הם מאוד יקרים ואחוז המיסוי על ענף הרכב הוא מהגבוהים בעולם המערבי אם לא הגבוה ביותר, הצרכן הישראלי נדרש לשלם על רכב חדש סכום לא מבוטל וגבוה יחסית לשווי הרכב בעולם. בשביל לרכוש רכב אנחנו צריכים יותר ממשכורת שנתית ממוצעת. וכמובן לחשב כל צעד במטרה להשיג את רכב שתמיד חלמנו.

קל מאוד לרכוש רכב חדש?

שוק הרכבים המשומשים הוא שוק תוסס הכולל אפשרויות מימון רבות. דוח שפורסם על ידי דואר ישראל נכון לשנת-2020 בכל שנה מתבצעות כ 13,500אלף העברות בעלות של רכבים בישראל.

בשנים האחרונות ניכרת עלייה מתמדת במכירת כלי רכב חדשים לפי רישום איגוד יבואני צי הרכב, בשנת 2020 נמכרו 386,728 רכבים פרטיות מספר גבוה יותר מ- 11% מהנתון המקביל אשתקד.

הפעילות הגדולה בשוק כלי הרכב הם בעיקר מפתרונות המימון המתקדמים והנוחים של שוק ההלוואות החוץ בנקאיות והסדרי הבנקאים עם יבואני צי הרכב.

אין סיבה לוותר על קניית רכב או לדחות עד הקץ, בזמן שאפשר להגיע להסדר נוח ומשתלם השירות אינו כרוך בתשלום או התחייבות ומטרתו להקל עליך ולקצר למענך את תהליך הבירורים.

 האם אפשר לקחת מימון ללא בנק?

 כן.מימון לרכב ניתן גם ללווים שאין ברשותם את סכום הכסף הנדרש לרכב, אפשרות נפוצה היא מקדמה קטנה על החשבון ואת השאר הכסף מבקשים מימיון. כיום יש אופציות רבות למימון רכב. הלווה לא צריך לשבור תוכנית חסכון או ניצול של מסגרת האשראי הפרטית/ העסקית ברוב המקרים הפריסה נוחה והתשלומים שווים.

כמה כסף נזדקק למימון רכב?

לפי סקר שנערך במחירון הרכבים הפופולאריים בישראל כגון – מחירון רכב יד 2, מחירון לוי יצחק, וקארזון מציגים מחירים בעלי שש ספרות ממחיר ממוצע לרכב משפחתי פופולארי הקיים בשוק של כ 110,000 ₪, ועד למעל 200,000 ₪ עבור ג’יפונים ורכבי מנהלים המציגים סטנדרט מפואר ומפנק יותר. במהלך שנת 2020 לפי סקר מדד המכירים לצרכן .היקף ההלוואות לרכישת רכב עמד על מעל 12 מיליארד שקל.

מי מספק הלוואות לרכישת רכב בישראל ?

 גם במימון לרכישת רכב תמצאו שפע של שחקנים חלקם גדולים מאוד – וביניהם חברות הליסינג ויבואני הרכב, כחלק מחבילת השירות של יבואני הרכבים, מעניקים בדרך כלל ללקוחות את האפשרות לקבל מימון כסיוע בדרך לרכישת הרכב חדש.

גופים פיננסיים נוספים מצעים הלוואה לרכישת רכב ומאפשרים להם להתקדם לרכב חדש בקלות ובמהירות כגון:בנקים, חברות כרטיסי אשראי וחברות מימון נוספת.

 

מימון לרכב חדש אפס קילומטר?

הדרך הפופולרית והנפוצה בשנים האחרונות היא מסלול של ליסינג פרטי, המסלול הזה פונה יותר ללקוחות פרטיים.

בדרך כלל מסלול כזה יכלול תשלום מראש של כמה אחוזים בודדים משווי הרכב, כיום חברות ציי הרכב מספקות למגזר העסקי והפרטי שירותי השכרה בארץ ובחו”ל, החברות מוכרת את כלי הרכב בסוף תקופת השימוש בינהם, אלבר שלמה סיקסט ,ואלדן חברות אילו מרחיבות את הפעילות ומקדמים מכירות המוּכּרות בשם “אפס קילומטר” מיבואני הרכב בסיטונאות ולאחר מכן מוכרות אותם כרכב יד ראשונה במחיר מוזל.

 החברות מציעות לכם חבילה הכוללת ביטוח ואת המימון על הרכב שמגיע בסגנון “שלם וקח בלי כאבי ראש”  -One piece .

נאור פתרונות אשראי מאפשרים לפרוס תשלומים לתקופה ארוכה ולזכות באשראי נוסף מעבר למסגרת האשראי שמעניקים הבנקים. כנסו עכשיו וקבלו תוך זמן קצר הצעות אטרקטיביות ומשתלמות ביותר חסכו הרבה זמן וכמובן כסף והשתמשו בשירותים שלנו.

 

ריביות?

הריבית על ההלוואה לרכישת רכב נעה בין 2% – 15%. רוב חברות המימון מציעות הלוואה בשעבוד הרכב.

 

?הידעת!!!

הידיעה שיש לך את הכסף בכיס יכולה לעזור לך להשיג עסקה טובה יותר בקניית הרכב.

 

מחשבון הלוואה לרכב מהו? ואיפה ניתן למצוא אותו?

 לכל חברת מימון יש תנאים והלוואה לרכב תלויה בכמה פרמטרים שונים ומגוונים – ביניהם מחיר הרכב, שנת הרכב, מספר התשלומים בהם תיהיו מעוניינים, סכום התשלום ההתחלתי וסכום התשלום בסיום התקופה. ביצוע מהלך כזה משמעותו לקיחת הלוואה לכל דבר ועינין ואתם מתבקשים לעמוד בתשלומים החודשיים.

 

האם יש יותר מסוג אחד של מחשבון הלוואה?

בהחלט. כיום אפשר להיעזר במגוון סוגים של מחשבוני הלוואה ייעודיים בתחום, מחשבון הלוואה לרכב נועד לסייע למבקש ההלוואה לערוך את החישובים שלרוב אינם פשוטים, ולראות בצורה ברורה ללא הפתעות בסוף החודש כמה יצטרך לשלם הלווה במהלך התקופה על המימון לרכב.

מחשבון ההלוואה מהווה כלי עזר בלבד לצורך מתן אינדיקציה כללית מידע באתר “נאור פתרונות אשראי” אינו מהווה תחליף לייעוץ אובייקטיבי.

 

מחשבון הלוואה לרכב נועד לסייע למבקש ההלוואה לרכישת רכב!!!

מחשבון הלוואה לרכב

אתר מחשבונים לעם

פועלים

פמה

לאומי

לא משנה אם בחרתם רכב חדש או יד שנייה חשוב לבדוק את הרכב לפני שקונים .

כמה טיפים חשובים לפני קניית הרכב

לפני כל רכישת רכב חובה! על הקונה הפוטנציאלי לעשות בדיקה במכון רכב מורשה בהתאם לסוג הרכב, בדיקה יסודית ומקצועית המכסה את כל הרכב, בסוף הבדיקה מקבלים דו”ח ארוך ומפורט על כל חלקי הרכב, במידה ומשהו מהבדיקה לא מובן ניתן תמיד להתייעץ ולעזר בטסטרים של אותו מכון בדיקות שבאמצעותו אפשר לקבל החלטה אם לקנות את הרכב או לפעמים אנחנו הישראלים במקרה שנדרש תיקון של ליקויים שונים נבקש לקזז אותם מהמחיר המבוקש וברור לכם שלא תעמדו את הנזק לבד!! אלה אך ורק עם הצעת מחיר מגורם מוסמך.

קניית רכב מצריכה לא מעט שעורי בית כשההלוואה לא נוחה ללקוח, יש סיכון גבוה יותר שהוא יתקשה להחזיר את ההלוואה.

לכן אנו נותנים לכל לקוח את התנאים הטובים ביותר שאנו יכולים להציע לו והשתמשו בשירותים שלנו.

 

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן