הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

איך תפיקו את המירב מסירוב בבנק, לכולנו יש הוצאות רבות,לפעמים גם חריגות בחשבון הבנק והוצאות בלתי מתוכננות, אחד החסמים המקשים, הוא סירוב הלוואה מהבנק. בנוסף, מבקשי הלוואה רבים סובלים מדירוג אשראי נמוך שמקורו בניהול לא נכון של חשבון הבנק שלהם בכל הקשור לעמידה בהתחייבויות ואי חריגה ממסגרת האשראי. הפתרון עבור מי שמתקשה בקבלת הלוואה מהבנק היא נטילת הלוואה חוץ בנקאית למסורבים.

 

איך להתמודד עם סירוב מהבנק

השלב הראשון – לאחר קבלת הסירוב הוא הצורך לבדוק מהי סיבת הסירוב מהבנק, במקרים רבים נידרש להשיג ביטחונות או ערבים, לצורך קבלת אשראי מהבנק, ובנוסף הוכחה של יכולת ההחזר ועוד.

שלב שני – חשוב מאוד לדעת באיזה מצב פיננסי אנחנו עמודים מול הבנק, הבנקים נוטים לתת הסברים בעל פה לגבי מהות הסירוב להלוואה. במקרה שהסיבה לסירוב היא, בגלל יכולת החזר, ייתכן ונחסכה מכם עוגמת נפש עתידית ובזבוז זמן.

שלב שלישי – פרמטר שחשוב לקחת בחשבון הוא סכום הכסף שאנחנו דורשים לעיתים, הסיבה לסירוב נובעת מסכומים גבוהים, ככל שנדרוש מהבנק סכומים קטנים יותר הסיכויים לתשובה חיובית גדלים עוד יותר.

המלצה – קיבלתם סירוב מהבנק זה לא סוף פסוק,נאור פתרונות אשראי חברה אשר מגייסת הלוואות גם למסורבים במידה והבנק סירב לבקשתכם, עדיין שוק ההלוואות מלא באפשרויות אחרות ובגופי מימיון שמצעים הלוואה חוץ בנקאית למסורבים,המדרך המלא בהמשך.

 

מהי הלוואה חוץ בנקאית למסורבים

ישנם מספר מקורות עיקריים מהם ניתן ליטול הלוואה חוץ בנקאית למסורבים.

 1. הלוואה כנגד חברת הביטוח – לדוגמא: ביטוח מנהלים. מדובר בתוכנית חיסכון שקיימים בה כספים אך הבעיה שלא תמיד הם נזילים. לכן, ניתן לקחת הלוואה כנגד כספים אלו בחברת הביטוח ואפילו הריביות יהיו נוחות ויחסית נמוכות לריביות בשוק.
 2. הלוואה כנגד קופת גמל או לחילופין כנגד קרן השתלמות או קרן פנסיה – הכסף במקרה זה גם לא נזיל אך עדיין ניתן לקחת הלוואה – המחיר יקר יותר מהלוואה כנגד ביטוחים כיוון שיש בו סיכון גדול יותר. לרוב ניתן לקבל עד 70% מגובה הקרן שקיימת לכם בחברה.
 3. הלוואה חוץ בנקאית למסורבים – חברת מימון ישיר – חברה פרטית אשר נותנת הלוואות. בדר”כ לפנות לחברה כזו עדיף לאחר שבאמת בדקתם את כלל האופציות העומדות בפניכם. אך במימון ישיר יש יתרונות – היא חברת הלוואות החוץ הגדולה בישראל. שימו לב שבמקרה זה סיבת הסירוב להלוואה תשפיע באופן ישיר על הריבית שתצטרכו להחזיר לחברה.
 4. חברים, בני משפחה, מכרים – מומלץ לגשת למשפחה ולהסביר את סיבת ההלוואה בצורה מסודרת – המלצה שלנו – תסבירו גם איך אתם מתכננים להחזיר את ההלוואה ובתוך כמה זמן אתם מתכננים להחזיר את כולה. הריבית במקרה זה תהיה בדר”כ  ולכן היא הלוואה שמאוד משתלמת לכם. החסרונות פה זה שבמידה ויהיו עיכובים בהחזרים אתם תתחילו להרגיש לא נעים מול אנשים שקרובים אליכם ואולי גם קצת לחץ.
 5. הלוואה על שם מכר, חבר או משפחה – כאשר אתם פונים למשפחה או חברים ואין להם אופציה לתת לכם הלוואה, האופציה הטובה ביותר היא לבקש מהם שייקחו הלוואה ושאתם תחזירו אותה (כולל הריבית). ניתן לעשות זאת רק עם אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם במאת האחוזים.
 6. מישכון דירה של הורים – במידה וההורים רוצים לעזור לכם אך לא יכולים ניתן לבצע משכון של הדירה שלהם ובכך להרוויח את הכסף שהבנק מוכן להעמיד מול הדירה שלהם.
 7. משכנתא הפוכה לפנסיונרים – כך הורים יכולים גם כן לעזור לילדיהם. מלווים כסף ומתחילים להחזיר אותו בשלב מאוחר יותר. ההלוואה מיועדת לאנשים בני 60 + ומאפשרת משכון חלק מנכס תמורת סכום הלוואה גדול.
 8. הלוואה ממקום העבודה- הלוואה חוץ בנקאית למסורבים – הלוואה בריבית נוחה, בארגון שבו אתם עובדים – לא משנה אם הארגון קטן או גדול לעיתים יוכלו למצוא לכם דרך לקבל את ההלוואה שאתם צריכים. בדר”כ הלוואה כזו עוזרת לשמר את העובדים לטווח הארוך.
 9. הלוואות חברתיות – קונספט צעיר יחסית, לקיחת הלוואה מאנשים שיש להם ולהחזיר להם – כמובן בריבית. בין הלווה למלווה יש ארגון מתווך שאם יקרה ולא תחזירו את הכסף למלווה תצטרכו להחזיר אותו לארגון המתווך.
 10. הלוואה מחברת כרטיסי האשראי – הלוואה בנקאית שהיא ללא רגולציה או פיקוח. הריביות יהיו גבוהות יותר מהריביות אשר יתנו לכם בבנק עקב הסיכון שהם לוקחים. הגורם רשמי ולכן הוא יכול להרשות לעצמו לקחת ריביות גבוהות בהתאם.
 11. הלוואה חוץ בנקאית למסורבים – השוק האפור – בתחתית הרשימה וזה אומר שאתם צריכים להיזהר. מדובר בכל גוף פרטי ולא רשמי. במידה ולא מחזירים את ההלוואות הללו בזמן אין לדעת איך יגיב אותו גוף אם בעזרת הוצאה לפועל או כוח ובריונות ולכן אנו ממליצים להיזהר לפני שלוקחים את הצעד הזה.

 

היתרונות של ההלוואה מחוץ לבנק

הגוף הפיננסי אשר מעניק את ההלוואה החוץ בנקאית למסורבים, מחייב יצירת מנגנון להחזר חודשי של סכום ההלוואה בתוספת הריבית על הלוואות בהוראת קבע. הדרך הטובה ביותר עבור נוטלי הלוואות לשכירים ועצמאים לוודא את החזר ההלוואה, היא הלוואה לרוב בהוראת קבע הכוללת מתן הוראה לבנק בו מנוהל חשבונם לנכות את ההחזר החודשי עד לפירעון מלא של ההלוואה.

כך לדוגמא, במידה שהגוף הפיננסי מעניק הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע בסכום של 72,000 ₪ ומאפשר את החזרתו ב- 36 תשלומים, הוא יקבל לידיו החזר חודשי של קרן הלוואות בהוראת קבע בסך 2,000 ₪ בתוספת ריבית. סכום ההחזר החודשי של הלוואה ללא תלושי שכר בהוראת קבע, נובע מנתוני נוטל ההלוואה והיקף הפריסה לתשלומים.

נטילת הלוואות לשכירים ועצמאים, באופן מיידי מחייבת בחינה מעמיקה של יכולת ההחזר החודשית. בעת נטילת הלוואה למסורבים, מוטב לשלם ריבית גבוהה יותר עבור הלוואה דחופה כתוצאה מפריסתה למספר גבוה של תשלומים, על מנת לעמוד בגובה ההחזר החודשי. ניתן להתייעץ עם המומחים של נאור פתרונות אשראי טרם נטילת הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע למסורבים.

 

הלוואה חוץ בנקאית מיידית – להתאים את ההלוואה ליכולת ההחזר

הלוואה היא החלטה שצריך לחשב ולהתכונן אליה קצת לפני שלוקחים אותה. חשוב לקחת בחשבון את המסלולים והריביות, קבלת הלוואה חוץ בנקאית למסורבים, לפני שנבחר מה גובה סכום של ההלוואה שלנו, הדבר הראשון שנזדקק לו על מנת להתקדם לצעד הבא הוא לחשב את ההוצאות החודשיות שלנו ורק לאחר מכן להתקדם, לשם קח אתם זקוקים מעט לתכנן את ההוצאות שלכם על מנת לעמוד בתשלומים. קחו דף ועט תרשמו במדויק בלי יוצא מן הכלל את כל ההוצאות, ותתחילו לבחון את היכולת החזר ובאיזה סכום תצליחו לעמוד כל חודש.

 

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים – לסיכום

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים היא לא תורה מסיני אך מומלץ לעבוד מול גוף מנוסה בעל יכולת התאמה להלוואה באופן אישי על פי צרכי נוטל ההלוואה ויכולת ההחזר שלו, תוך שהוא מספק את התנאים המקסימליים לשני הצדדים הלווה והמלווה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן