מחשבון ריבית פריים בחינם

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מחשבון ריבית פריים בחינם

מחשבון ריבית, מחשבון ריבית הפריים

למי שאינו בקי בנושא, נספר כי ריבית הפריים הינה הריבית שבה הבנק המסחרי יגבה מכם. בדרך כלל מי שקובע אותה הוא בנק ישראל, והיא עשויה להשתנות, ועל כך נדון במשך המאמר שלפניכם. על מנת לבדוק את ריבית הבנק נכון ליום נתון, יש לעשות שימוש תכוף באותו מחשבון ריבית הפריים, שמאפשר בדיקה בחינם, וניתן באמצעותו לקבל תוצאות בגין החזר חודשי, בשביל הלוואות בריבית פריים, כולל בנטילת משכנתא, וכולל סף ההחזרים החודשיים. כשמבצעים חישובים על ידי מחשבון ריבית, צריך לשים לב לשינויים שיכולים להתרחש בריבית הפריים במבט קדימה לשנים הבאות.

 

מה היא בכלל ריבית הפריים שניתן לבדוק באמצעות מחשבון ריבית פריים בחינם?

כאשר מדברים על ריבית הפריים, בהכרח מתכוונים לאותה ריבית שיגבה ממכם הבנק המסחרי. ריבית בשל הלוואה או בשל נטילת משכנתא ניתנת לקביעה, במידה רבה, באמצעות הריבית הנתונה והרווחת נכון לאותו יום, שהינה הריבית בלילה שלאורה מתכתבים הבנקים השונים בטרם יאשרו לכם קבלת הלוואה.

באופן כללי, הפריים מהווה את נקודת המוצא או את הבסיס בשביל מרבית הריביות שנקבעות, כמו למשל – הלוואה אישית, שיעור הריבית במשכנתא או הלוואה לעסקים, קטנים כגדולים, חרף העובדה שהפרים אינו יצוין באופן מפורש בתור מרכיב של הריבית שאותו גובים.

כלי עזר מאוד אפקטיבי משמש אותו מחשבון ריבית הפריים, לשם חישוב של הריבית על פיקדון בנקאי. עבור זאת, עליכם להקליד באפשרות של פער הריבית ערכים שליליים, כלומר במינוס. ומאידך, במידה ואתם מתעניינים במשכנתא או בהלוואה שמבוססת על פריים, מחשבון ריבית משמש בתור בדיקה של ריבית אשר נצברה על החוב שלכם לזמן הנקוב, מה שיחייב אתכם להקליד במחשבון הריבית ערך חיובי בגובה של שיעורי התוספת להלוואות, שמבוססים על ריבית הפריים נכון לאותו זמן נתון.

 

איך קובעים ריבית הפריים שניתן לבדוק באמצעות מחשבון ריבית פריים בחינם?

מי שברובו קובע את שיעורי הריבית שהבנקים יגבו ממכם זה הסיכון של ברירת המחדל. משום שבמידה ואתם נחשבים ללקוחות טובים של הבנק, יש סיכויים מועטים שתהיה פה חדלת פירעון, ואז עשוי הבנק לגבות ממכם תעריף הרבה יותר נמוך, לעומת התעריף שהוא יגבה מלקוחות שמאופיינים כבעלי סבירות גבוהה לא להצליח לפרוע את ההלוואה שהבנק נתן להם.

מה שכה מייחד מחשבון ריבית הפריים בא לידי ביטוי בכך שהוא כולל את חישוב כל הריביות באופן אוטומטי, בהתאם לזמן הנדרש בצורה מצטברת, כאשר החישוב בו מבוצע כריבית דריבית. החישוב של הריבית באמצעות מחשבון ריבית מתעדכן בצורה שוטפת מאז ל- 1990, בהתאם לפרסומים של בנק ישראל המוכרים לכל, שלכך מתווסף מרווח גבוה בהיבט של אחוז וחצי, כמו שמקובל במחסר בין בנקאי.

 

ומלים אחרונות על ריבית הפריים שאפשר לבדוק באמצעות מחשבון ריבית פריים בחינם

באם הריבית השתנתה, כפי שאפשר לצפות משינוי ריבית בכל מיני כרטיסי אשראי, כי אז הריבית עשויה להתבטא בתור פריים פלוס האחוז שהוגדר מבעוד מועד. כלומר – שער הריבית עלה, תוך כדי ירידה של הפריים, בתור שיעור בסיסי, אבל לעולם ייוותר באחוזים קבועים גבוהים מהפריים.

אף במידה ונגיד כי שיעור הפריים נקבע על בסיס אחוזים מסוימים, כמו למשל – על בסיס חמישה אחוזים, עדיין הבנק יכול להציע לכם שיעורי פריים נמוכים משיעור של חמישה אחוזים, במידה ואתם מדורגים ברמת סיכון מיטבית. שער הפריים משמש אך ורק כמדד של ביצועים, חרף העובדה שהינו אמור להיות השער הכי נמוך שעליו הכריזה, לא צריך לראות בו בתור מינימום שבחובה.

בדיקה של הריבית באמצעות מחשבון ריבית הפריים, מאפשרת הצמדה באופן שוטף אל מדד המחירים, וזאת על מנת להתאים אף להסכמים מסחריים, אשר התבססו על ריבית פריים ביחד עם הצמדה למדד, ואף בהתאם לפסיקה בבתי משפט, שהתבססה על הסכם מסחרי שכולל בסיסי ריביות פריים ביחד עם הצמדה למדד. בעת האחרונה, בנק ישראל יידע את השינויים בריבית לפחות פעם בחודש, באמצעות נגיד הבנק ביום השני האחרון של החודש.

כמו כן, באמצעות מחשבון ריבית, תקבלו, בסופו של דבר שני פרמטרים – האחד, תוצאה של החזר חודשי למשך כל זמן ההלוואה, במידה ופרעתם אותה מדי חודש באותם סכומים שווים; השני, הסכום שייגבה מכם בסוף עת ההלוואה, במידה ועסקינן אודות הלוואת בלון, שלאורה הקרן והריבית ישולמו בסיום תקופת ההלוואה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן