הלוואות לעובדי אגד

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות לעובדי אגד

אגד היא בין משפחות העובדים הגדולות במדינה, כשאלפי עובדים בכל יום עושים דרכם על כבישי ישראל ומספקים שירות חיוני של תחבורה ציבורית איכותית. כל עובד של כל חברה יכול למצוא עצמו זקוק להלוואה מסיבות רבות ולכן הלוואות לעובדי אגד אינן יוצאות דופן בנוף התחום. מהן הלוואות חוץ בנקאיות ומתי כדאי לקחת אותן? על כך ועוד בכתבה זו.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואה חוץ בנקאית נלקחת מגוף פיננסי שאינו הבנק. מדובר על גופים יציבים כלכלית שכולם מכירים מכרטיסי האשראי, קרנות הפנסיה והביטוח. הלוואות אלה ניתנות פעמים רבות בתנאים נוחים יותר מהבנק, כיוון שחברות אלו מעוניינות שייקחו מהן הלוואות, זאת אם ישנה יכולת החזר להלוואה שנלקחה. אז איך מגיעים אליהן? אפשר לפנות לכל אחת מהן באופן ספציפי וניתן גם להיעזר בחברה חיצונית שמטרתה למצוא מתעניינים בהלוואות.

מתי כדאי לקחת את ההלוואה?

מי שמגיע לרגע שבו הוא זקוק לסכום כסף גדול שלא קיים ברשותו, בדרך כלל יהיה זקוק להלוואה. מדובר על אנשים צעירים כמבוגרים ובטח משפחות אגד יכולות להיות חלק מאותן משפחות או אנשים פרטיים שפתאום נפלה עליהם משום מקום הוצאה לא צפויה. זו יכולה להיות קייטנה שהילד רוצה מאוד, או חופשה משפחתית בקיץ, אלה יכולים להיות המינוסים החונקים בבנק או טיפול שיניים יקר במיוחד. החברה שתספק את ההלוואה ללא מטרה לא תתעניין עבור מה ההלוואה נלקחת, היא תוודא שיש יכולת החזרה על פי פרטי כרטיס אשראי ותאשר את ההלוואה בתוך כמה שעות.

יתרונות הלוואה חוץ גופית

יש יתרונות רבים להלוואה חוץ גופית, להלן היתרונות הבולטים:

  • האישור להלוואה, אם הוא ניתן, נעשה במהירות רבה, בדרך כלל ממש במקום או בתוך כמה שעות בלבד. הכסף מופקד בחשבון בתוך מספר ימים בודדים.
  • ניתן לבחור מסלול נוח ללקיחת ההלוואה, לבחור סכום רצוי והחזר חודשי קבוע ולקבל מיד הערכה לכמה זמן ההלוואה תילקח.
  • כספי החזר ההלוואה יורדים בכל חודש מחשבון הבנק באמצעות הוראת קבע בתאריך שנקבע מראש, בלי לתפוס מסגרת ובלי שההלוואה תשפיע על חשבון הבנק והאשראי בו.
  • פעמים רבות גופים חוץ בנקאיים יוכלו להציע הלוואות בתנאים משתלמים בהרבה מההלוואות שניתנות על ידי הבנקים. לא מעט פעמים ניתן לראות כיצד תנאי ההחזר, הריביות וגובה ההחזרים משתלמים בהרבה מהבנקים.
  • יתרון נוסף הוא העובדה שמדובר על גופים מהימנים, גופים שיש להם גב כלכלי איתן והם לגיטימיים לחלוטין כמו כל גוף פיננסי גדול בישראל.

דואגים לכסף שלך

חברת נאור פתרונות אשראי מתמחה בהתאמת הלוואות משתלמות מגופים חוץ בנקאיים. אנו נדאג למצוא לך את ההלוואה המשתלמת לך ביותר, כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס באתר ואנו כבר נחזור אליך עם הצעות בתוך כמה שעות. רוצה הלוואות לעובדי אגד? אצלנו השירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות, אז קדימה, שנתחיל?

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן