גיוס הלוואה לעסק

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

גיוס הלוואה לעסקים על בסיס הצלחה

הלוואה לפתיחת עסק חדש שתעזור לך להגיע למטרה שלך!

כבר כמה שנים שאתה חולם לפתוח עסק משלך? סיפרת לכל החברים והמשפחה על הקונספט לעסק החדש אבל תמיד היו הוצאות דחופות ולא יצא לך? אתה ממש רוצה להיות עצמאי אבל מתקשה לצאת מהתלות במשכורת החודשית שלך כשכיר? היום אתה תוכל לעשות את הצעד הראשון שיקרב אותך למטרה שתמיד חלמת עליה, עם לקיחת הלוואה לעסק חדש.

מה זה אומר ומאילו גופי מימון אפשר לקבל הלוואה לחברה חדשה ואיך מקבלים אותה? הגישו בקשה להלוואה מהירה וקבלו תוך זמן קצר פניות מבנקים מובילים ומקרנות המעניקות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים אל תמתינו והגישו בקשה להלוואה מיידית על בסיס הצלחה.

הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש!

עסק חדש בשלבי הקמה, על מנת לבקש הלוואה מהבנקאי שלכם אתם צריכים להראות רווחיות או תכנית עסקית, לכן במקרה והעסק שלכם חדש תהיו בבעיה.

גיוס אשראי לעסק דרך הבנקים? כשאתם ניגשים לבנק ומדובר בעסק חדש, נוטים לסרב לתת לכם הלוואה. למה זה קורה? בגלל הסיכון שהבנק צופה לכושר ההחזר שלכם משום שאין לכם רווחיות או תמהיל עסקי.

הדרך הבטוחה להצלחה עוברת דרך בניית תכנית עסקית וכלכלית. הבנק, איך להגיד את זה בעדינות, צופה לכם כישלון עסקי, ולא מאמין שתצלחו בהקמת העסק. על מנת להצליח לגייס הון עצמי ואשראי לעסק החדש שלכם, יש לכם צורך בהלוואה חוץ בנקאית כי הלוואה לעסק חדש תהיה קשה להשגה.

 

אז מה כן אפשר לעשות ואיך אפשר להתמודד מול הפקיד בבנק?

טיפים להצלחה שלכם לגיוס הלוואה לעסק חדש

קודם כל תתחילו בקטן! תקבעו פגישה עם הבנקאי שלכם, תגיעו בלבוש אלגנטי, שדרו לבנק שמדובר באיש רציני ובכל מקרה אל תגיעו עם כפכפים לבנק או עם חבר לטובת מימון העסק החדש שלכם.

אם תבקשו מהבנקאי בקשה על סך 650,000 שקלים לשם הלוואה לעסק חדש בתחום ממש חם או באזור מרכזי, או אפילו אם הוא לדעתכם “עסק מהפכני”, הבנק לא ממש יאמין לכם ולא יסכן את הכסף שלו.

חשבו לעצמכם מה זה בנק? בנק זה גוף שמוכר כסף ולכן חשוב מאוד להקים את העסק בהדרגה. בקשו מהבנק סכום סביר ונמוך של עשרות אלפי שקלים בלבד ואל תמתחו את הבקשה ותבקשו להגיע לקצה היכולת שלכם כי הבנק מזהה את זה. התפתחו לאט, תנו לגלגל להתחיל תוך כדי תנועה, קבלו אינדיקציה על העסק החדש ואל תמהרו להגיש בקשה לגיוס אשראי לעסק בסכומי עתק. הכי קל להתחייב, ורק כך תראו רצינות והצלחה עסקית, תוכלו לחזור לבנק ולבקש סכומים גדולים יותר בהמשך הדרך. הבנק לא בטוח בהצלחה העסקית החדשה שלכם כמו שאתם רואים אותו מצליח בעתיד, ואתם צריכים לשדר לו סיכון נמוך בתחילת הדרך.

הגיל שלכם תלוי בקבלת ההחלטות?

כן. לרוב הבנק עושה אחד ועוד אחד ומקשר בין חוסר אחריות לבין צעירות. זו עובדה קיימת, אפילו אם זה נשמע לכם לא הוגן. ילד בן 23 שרק סיים צבא עם פנטזיות לקבל הלוואה לעסק חדש, נשמע להם הרבה פחות רלוונטי או בטוח מאישה בת 38 שעברה כבר קצת יותר בחיים.

הציגו לבנק שלכם אחריות כלכלית ויכולת חיסכון מקסימלית

במידה שהבנק יראה שאתם אחראים כלכלית, מחושבים, בשליטה ולא מנסים להתפזר ושאתם מנסים ושואפים יותר ויותר לחיסכון מקסימלי בחיים הפרטיים שלכם, הבנק יעריך שאתם נוהגים  באחריות כלכלית בכל מקום בחייכם.

וכך גם בנוגע לבקשת גיוס האשראי שלכם לטובת העסק החדש. אתם יכולים להוכיח לו שהמשכורת שלכם כשכירים גבוה ושאתם לא מבזבזים אותה מעבר להוצאות השוטפות שלכם כגון ארנונה, חשמל או שכירות. זכרו שהבנקאי שלכם בדרך כלל מסתכל על שלושה חודשים אחורה בתדפיסי העו”ש שלכם.

 לפני הפגישה עם הבנקאי תכננו קדימה ותראו שאתם חוסכים ומוציאים חלקים קטנים מהמשכורת, חיים בצניעות ומכינים את עצמכם מראש לימים יותר קשים. ברגע שהבנק ישכיל להבין שאתם על הצד של “הלקוחות המחושבים יותר” בגישה שלכם לכלכלת המשפחה וההוצאות השוטפות, הוא גם יאמין שאתם על הצד הבטוח בגישה שלכם להקמת עסק חדש.

הלוואה לעסק חדש מחוץ לבנק על בסיס הצלחה

לא תמיד אנחנו בוחרים נכון ולפעמים אנחנו צריכים יעוץ להלוואה לעסקים קטנים. הלוואה עסקית ולא פרטית מבוססת בין היתר גם על המאזן השנתי שלכם ועל בניה מקצועית של תמהיל ולא רק על יכולתך לערוב להלוואה.

ניסיתם לבקש הלוואה אבל כלום לא עובד? הבנק בשלו מסרב ולא מוכן לשמוע על ההקמה של העסק החדש? תאלצו, ככל הנראה, לקבל מימון להקמת העסק מחוץ לבנק. יש לכם כמה אפשרויות:

הלוואה עסקית – סוגים וגופי מימון

ניתן לקבל הלוואה לעסקים קטנים מכל מיני גופים כגון: הלוואות בערבות המדינה, הלוואות בנקאיות, חוץ בנקאיות, הלוואות מחברות אשראי, הלוואות חברתיות, חברות מימון, חברות ביטוח, בנקים ועוד.

הלוואה לפתיחת עסק בערבות המדינה ומה הסכום שניתן לקבל?

 מדינת ישראל הקימה את הקרן להלוואות בערבות המדינה על מנת לסייע ולעודד צמיחת עסקים. הלוואה לפתיחת עסק חדש בקרנות הוא 500,000 ש”ח והקרנות אינן מאפשרות להגיע למקסימום של ההלוואה.

עסקים קטנים ובינוניים מערבות מדינה של עד כ 500,000 ש”ח בריבית אטרקטיבית, ופריסת החזר נוחה של תשלומים עד 5 שנים, ואישור בקשות תוך חודש בלבד.

עסקים חדשים ועסקים בעלי הכנסות ומחזור שנתי עד 6 מיליון ₪ זכאים להלוואה בגובה של עד 500,000 ₪.

עסקים בעלי הכנסות ומחזור שנתי של מעל 6 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪ זכאים להלוואה בגובה של עד 8% מהמחזור השנתי האחרון שלהם.

בהלוואת ערבות המדינה הבנק מקבל בעצם הבטחה מהמדינה ערבה על חלק עיקרי, בין 75%-90% ערבות מדינה. הגשת בקשה להלוואה בערבות מדינה תעלה 250 ₪ שתדרשו לשלם עבור האגרה. בנוסף יש להוסיף עמלה של 2% בגין העמדת אשראי. עמלה זו משולמת לבנק ולא לקרן.

לא כל עסק קיים או עסק בתחילת דרכו זכאי להלוואה

תקופת הקורונה מציבה אתגרים תזרימיים, גם לעסקים חדשים וגם לעסקים עם מוניטין מוכח של שנים. עם זאת בשנת 2022 כבר ניתן לראות את האור בקצה המנהרה. זה הזמן לעסקים לשוב למסלול.

גיוס הלוואה מהירה לעסק

הלוואה מהירה חוץ בנקאית לעסקים

רגע לפני שאתם רצים לסניף הבנק שלכם, כדאי לדעת שישנו מגוון גדול של אפשרויות להלוואות במסלולים אטרקטיביים ונוחים, לפעמים הפשוט בחיים הוא הפתרון המושלם!

 בחיים קיימים מצבים שהבנק אומר לנו לא, אבל זה לא סוף העולם. הלוואה מיידית היא בדיוק מה שאתם צריכים.

תחום ההלוואות הוא גדול כל כך שהמון חברות וגופים פיננסים מציעים הלוואות על בסיס הצלחה, אפשר למצוא יועצים כלכליים שיעזרו לכם להשיג אשראי על בסיס הצלחה בלבד, ואת התשלום תשלמו רק כאשר הגוף הפיננסי ישיג עבורכם את ההלוואה. לקבלת הלוואות מכל הסוגים כבר בדקות הבאות, בחינם וללא כל התחייבות מהצד שלך!

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן