*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

גיוס אשראי לעסקים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

גיוס אשראי לעסקים

רוצים לפתח את העסק בצורה יעילה? זה הזמן לגייס אשראי עסקי!

גיוס אשראי לעסקים מאפשר לכם להגדיל את ההשקעה בעסק ובפיתוח שלו לטווח הארוך. אם הרווחים של העסק שלכם אינם מאפשרים השקעות משמעותיות לפיתוח העסק, כדאי שתקחו ברצינות את האפשרות לגיוס אשראי דרך גופים פיננסיים מקצועיים. גיוס של מימון דרך חברות פרטיות ולא דרך הבנקים, מביא איתו יתרונות רבים ובעיקר מאפשר לכם גמישות בתנאי קבלת ההלוואה. ההלוואה החוץ בנקאית המוצעת לכם דרך האתר, מתחילה בסכום של 5 אלף ש”ח ועד סכום של 200 אלף ש”ח בתנאים מועדפים.

היתרונות של גיוס אשראי חוץ בנקאי

לגיוס אשראי חוץ בנקאי יש יתרונות משמעותיים עבור בעלי עסק עם אפשרות לקבל הלוואה ללא צורך בבטחונות או ערבים. בנוסף לכך, אישור ההלוואה נעשה בתהליך מהיר במיוחד עם העברת הכסף לחשבון הבנק שלכם תוך 3 ימי עסקים מרגע האישור העקרוני להלוואה. מכיוון שההלוואה ניתנת דרך גופים פיננסיים פרטיים, ישנה גם גמישות במספר תשלומי ההחזר להלוואה שלכם ובמסלולים המוצעים לכם. ההלוואות יכולות להתאים הן לעסקים חדשים וקטנים והן לעסקים ותיקים וגדולים המעוניינים לעבור לשלב פיתוח מואץ יותר באמצעות גב כלכלי נזיל ומיידי.

מימון מגופים פיננסיים חזקים ויציבים

המערכת הבנקאית בישראל לעיתים רבות לא מצליחה לספק פתרון מימון יעיל לבתי עסק. כאשר בית עסק אינו מצליח לקבל מימון המתאים לצרכים שלו דרך אחד מהבנקים, הוא יכול לפנות להלוואות חוץ בנקאיות המגיעות מגופים וחברות פרטיות בתחום הפיננסי הנמצאות בפיקוח הדוק של בנק ישראל ומשרד האוצר. באמצעות ניהול פיננסי נכון, העתיד הכלכלי של העסק שלכם יכול להיות בנוי ברובו מהשקעות בפיתוח ולכן כל הלוואה חוץ בנקאית המוצעת לכם יכולה לפתוח עבורכם דלת לצמיחה עתידית של העסק.

גיוס אשראי לעסקים דרך חברה מקצועית

לפרטים נוספים על גיוס אשראי לעסקים דרך גופים פיננסיים חוץ בנקאיים, צרו קשר עם חברת נאור פתרונות אשראי ותוכלו לקדם את פיתוח העסק שלכם באמצעות הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים ומותאמים ליכולות הפיננסיות של העסק שלכם. צוות החברה מורכב מיועצים פיננסים מהשורה הראשונה, אשר ישמח לסייע לכם בתהליך עד לאישור העקרוני לקבלת ההלוואה והעברת הכסף מהגוף הפיננסי המלווה הישר לחשבון הבנק שלכם.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן