איך לבקש הלוואה מהבנק

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

איך לבקש הלוואה מהבנק

 

לעתים קרובות בחיים אנו נתקלים בסיטואציה שבה אנו זקוקים לסכום כסף גדול שלא נמצא ברשותנו כעת, ובאופן מיידי. הצורך יכול להיות רכישת דירה או רכב, פתיחת עסק, שיפוץ גדול, או כל מטרה אחרת שאפשר לחשוב עליה. כדי לענות על הצרכים הדחופים האלה, הבנקים בישראל מציעים ללקוחות הלוואות שונות בתנאים שונים, ממשכנתא בעלות של מאות אלפי שקלים ובפריסת החזרים לעשרות שנים, ועד להלוואות של כמה אלפי שקלים לטווח של חודשים ספורים בלבד.

 

כמובן שהבנק לא מחלק סתם כך סכומי כסף גדולים לכל אחד או אחת, ולכן ישנם כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם כדי להעלות את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה מהבנק. כדי להקל עליכם לקבל הלוואה מהבנק ריכזנו עבורכם רשימה של כמה טיפים שיכוונו אתכם איך לבקש הלוואה מהבנק ולקבל את ההלוואה המבוקשת.

 

  1. הגיעו לבנק מוכנים עם כל הנתונים: באיזה סכום כסף אתם מעוניינים, עבור מה מיועד הכסף, תוך כמה זמן אתם רוצים, וחשוב יותר, יכולים, להחזיר את הסכום במלואו. ישנן כמה סוגי ריביות: ריבית משתנה, ריבית קבועה, ריבית צמודה למדד, ריבית צמודה לדולר ועוד. למדו היטב את הנושא ונסו להבין איזו ריבית תהיה הכי יעילה עבורכם בהחזר ההלוואה. בנוסף, בדקו את שאר התנאים לקבלת ההלוואה כדי שתהיו מוכנים: האם הבנק דורש מכם להעמיד ערבים, האם הבנק דורש פיקדונות מסוימים, ועוד.

 

  1. אין שני לרושם ראשוני! הקפידו להגיע לבנק כמה דקות לפני הזמן לפגישה כדי שתוכלו להתארגן ולהיכנס בנחת אל הבנקאי. הקפידו על הופעה מכובדת, מסודרת ונקייה, שדרו קור רוח. לא קשה לדמיין מה יחשוב הבנקאי על לקוח שמתפרץ למשרד באיחור תוך שהוא מתנשף ונראה לא מסודר.

 

  1. באופן בסיסי יהיה קל יותר לקבל הלוואה מהבנק בו אתם חברים, מכיוון שהבנק מכיר אתכם היטב מבחינה כלכלית. כמובן שאם אתם עובדים ומקבלים משכורת קבועה או חסכונות כלשהם בבנק יהיה לכם קל יותר לקבל הלוואה. אך כמו בכל תחום אחר, שווה לערוך בדיקה מקיפה ומעמיקה. התחרות בין הבנקים צמודה, ישנם בנקים המתמחים בהלוואות למגזרים שונים כמו סטודנטים, מורים או עובדי מדינה. ייתכן שתוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים דווקא מבנק אחר ולא מהבנק שלכם.

 

  1. כמה דברים עליהם חשוב להקפיד בפגישה עם הבנקאי: להגיע עם כל המסמכים שנראים לכם רלוונטיים ושאותם הבנק דורש. הקפידו שהמסמכים יהיו מתויקים באופן מסודר כך שתוכלו למצוא אותם בקלות ותשדרו רושם טוב. שדרו ביטחון עצמי ואמונה, הראו לבנקאי שאתם בטוחים ביכולתכם להחזיר את ההלוואה. הציגו בפניו את התכנית שגיבשתם, כמובן שהתכנית צריכה להיות מציאותית ולהסתמך על הנתונים הכלכליים הנוכחיים שלכם. שווה לנסות להתמקח עם הבנקאי גם בפגישה עצמה, פעמים רבות הבנק יכול להתגמש ולתת לכם תנאים טובים עוד יותר מאלו שהוא מציג בפלטפורמות הרשמיות שלו.
הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן