הלוואות גדולות לטווח ארוך

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות גדולות לטווח ארוך אפשר לקחת היום גם במסגרת חוץ בנקאית ולאו דווקא דרך הבנק. בדרך זו אתם חוסכים בבירוקרטיה ויכולים לבקש סכום גבוה גם ללא צורך בערבים או בבטחונות. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי מתמחים בסיוע לקבלת הלוואות גדולות עד סכום של 200 אלף ש”ח עם תנאי החזר מסודרים וקבועים על ידי הוראת קבע בנקאית וללא צורך בכרטיס אשראי או שקים.

הלוואות בתנאים מועדפים לעובדי מדינה

מלבד הלוואות בסכומים גדולים, אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי יכולים גם לסייע לכם בקבלת הלוואות לעובדי מדינה בתנאים מועדפים ונוחים. הלוואות לעובדי מדינה רלוונטיות למגוון מטרות כגון כגון הלוואה לצורך שיפוצים לבית, קניית רכב חדש, אירוע חתונה לבת או לבן ולכל מטרה הנדרשת לכם.

הגשת בקשה להלוואות בתנאים מועדפים למורים

גם מורים יכולים למצוא מסלולים נוחים להלוואות. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי יכולים לסייע לכם גם בהלוואות למורים בהחזר חודשי נוח וקבוע לטווח קצר או ארוך. בין אם זה הלוואות למורים ובין אם זה הלוואות עבור עובדי מדינה, התהליך דרכנו הוא נוח ומהיר במיוחד. אנחנו חוסכים לכם תהליך בירוקרטי מורכב ומאפשרים לכם להגיש בקשה גם לסכומים גבוהים.

הלוואות מגופים פיננסיים הנמצאים בפיקוח

קיבלתם החלטה לקחת הלוואה באופן מיידי? זקוקים להלוואות דחופות? אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי יכולים להציע לכם מסלול קצר לאישור הלוואות דחופות אשר יחסוך לכם זמן ויאפשר לכם לקבל את הכסף תוך 3 ימי עסקים בלבד לחשבון הבנק שלכם. בנוסף לכך, אנחנו יכולים להציע לכם גם הלוואות חוץ בנקאיות לצעירים באמצעות סיוע מקצועי של היועצים הפיננסיים שלנו. באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות לצעירים, תוכלו לממן טיול, לימודים אקדמאיים, פתיחת עסק חדש וכל פעולה פיננסית הנדרשת לכם באופן מיידי.

אישור הלוואות גדולות לטווח ארוך בתהליך מהיר

להגשת בקשה להלוואות גדולות לטווח ארוך, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר או לחילופין מלאו את טופס בקשת ההלוואה המופיע כאן בדף עם סכום ההלוואה הנדרש לכם. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי נדאג לטפל בבקשה שלכם בהקדם האפשרי ולספק לכם תשובה בהקדם.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן