בדיקת זכאות דיגיטלית - הלוואה לכל מטרה

איך זה עובד?

1

מזינים פרטים אישיים בטופס דיגיטלי ב-2 דקות

2

נציגנו חוזרים אליך עם אישור עקרוני ותנאי הלוואה הקובעים את ההחזר החודשי כפי יכולתך

3

קבלת הכסף אשר יועבר לחשבון הבנק עד 3 ימי עסקים מלאים.

איזה כיף שהגעת אלינו! זה המקום הנכון לצורך גיוס הלוואה.

בתהליך מהיר, פשוט ובטוח, וללא צורך להמתין למענה אנושי, נשמח לעזור לך לקבל הלוואה לכל מטרה.

אנחנו לא גובים תשלום על ייעוץ ראשוני ולא על פתיחת תיק, אלא לוקחים תשלום רק אם הצלחנו והכסף נכנס לך לחשבון, אם לא – נישאר חברים😊

חשוב לציין:

השירות ניתן אך ורק למחזיקי כרטיס אשראי פעיל.

אם אין ברשותך כרטיס אשראי לצערנו לא נוכל לגייס עבורך אשראי נוסף/ הלוואה.

לפני מילוי השאלות אנא הקדישו דקה וקראו גילוי נאות.

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה*

גילוי נאות-נאור פתרונות אשראי

חברת נאור פיננסים עושה הכל על מנת להיות שקופה וברורה עם לקוחותיה. אנא מכם, לפני חתימת המסמך, נא קראו היטב כל סעיף שאותו אתם מאשרים, חשוב לנו שתהיה הבנה מוחלטת בנינו.                                                                                  

  • חברת נאור פיננסים מאתרת הלוואות ומגייסת אשראי ואינה הגוף המממן.
  • מרגע קבלת האישור, לבקשתכם התקשורת מולנו הינה בהודעות וואצאפ / מענה טלפוני בשעות פעילות המשרד, ימים א’ – ה’, 09:00-16:00.
  • אנו לא גובים תשלום מראש / דמי פתיחת תיק.
  • סכום העמלה שאנו גובים הינו 10% + מע”מ מגובה ההלוואה שאושרה עבורכם או סכום האשראי אותו הצלחנו לאתר עבורכם. סכום העמלה ישולם מיד עם הזרמת ההלוואה לחשבונכם.
  • אנו לא מחייבים את כרטיס האשראי בשום דרך – גם לא עבור העמלה. תשלום העמלה תתבצע על ידכם בלבד על ידי העברה בנקאית או הפקדה.
  • אנו לא גובים תשלום עבור תהליך החיפוש– אלא רק עבור התוצאה. גם אם היא לא עולה בקנה אחד עם רצונכם אם במציאת הלוואה או בהנפקת כרטיס אשראי חוץ בנקאי.
  • אנו לא מתחייבים לתוצאה – לא בסכום לא בריבית ולא בפריסה – התוצאה תלויה אך ורק בדירוג האשראי של הלקוח/ה וברצון של גוף המימון בלבד. סביר להניח שדירוג אשראי נמוך = תוצאה פחות טובה, דירוג אשראי גבוה = תוצאה יותר טובה.
  • אנו מתחייבים לחפש את האשראי/הלוואה רק דרך גופי מימון מוסדיים ולא פרטיים כגון: בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח ובתי השקעות המאפשרות חיפוש ואיתור דיגיטלי
  • חברתנו אינה חברה להשוואת ריביות או תנאי אשראי – אנו מבצעים אך ורק תהליך חיפוש ואיתור אשראי ברשת, לכן תשלום העמלה שלנו הוא רק על התוצאה שמצאנו ולא גובים כל תשלום אם לא מצאנו כלום.
  • אנו מחפשים גם כרטיס אשראי חוץ בנקאי וגם הלוואה בתשלומים– לאור המצב במשק ומשבר הקורונה לא ניתן לבקש מאתנו לחפש עבורכם רק הלוואה או רק כרטיס אשראי, אנו נעשה את מירב המאמצים להשיג עבורכם את הסכום שביקשתם, אך ההחלטה שמורה אך ורק לחברה / לגוף המממן, כפי שציינו לעיל ונתונה לשיקול דעתה הבלעדי .

חשוב לציין:

חברת נאור פתרונות אשראי לוקחת על עצמה סיכון שסביר להניח שרוב הלקוחות לא יקבלו אישור לאשראי / הלוואה בעקבות דירוג אשראי נמוך ותספוג על עצמה את עלויות החיפוש, שעות עבודה של צוות החיפוש וכמובן מערכות שונות ועלויות לא מבוטלות.

מידע כללי:

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההלוואה הפרטניים שיוצעו על ידי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים, מעל גיל 18, שיש ברשותם כרטיס אשראי של אחד הבנקים או של חברות כרטיסי האשראי. לקוחות כל הבנקים יכולים לבדוק את זכאותם באופן מיידי אונליין או בשיחה ולקבל הלוואה מיידית לכל מטרה.

תקופת ההלוואה 12 – 72חודשים

ריבית שנתית- ריבית הפריים בתוספת מרווח סיכון (בטווח שבין 3% לבין 13.9%), בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח. לדוגמא- הלוואה על סך 50,000 ₪ ב- 50 תשלומים, בריבית פריים + 5%, שהינה ריבית שנתית  ממוצעת של 6.75% ריבית הפריים נכון להיום הינה 1.6% הריבית המתואמת הינה 6.96%, ההחזר החודשי המשוער הינו 1,150.00 ₪.

 קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה – הריבית השנתית נקבעת בהתאם לחיווי אשראי ממאגר נתוני האשראי של בנק ישראל, ההלוואה קבלת האשראי מותנית בהגשת בקשה. העמדת האשראי לפי שיקול דעתה המוחלט של הגורם המלווה ובכפוף לתנאיה,הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי.

הודעה בנוגע לחיווי – אשראי

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי בכוונת הגורם הממן – לקבל חיווי אשראי לגביך מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד את האשראי המבוקש. לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגביך הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.