*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

פתרונות אשראי לעסקים קטנים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מנהלים עסק קטן? מחפשים מקורות מימון נוחים ומהירים?

הדרך לצמיחה ולפיתוח העסק שלכם מתחיל עם מימון וגב כלכלי ראשוני. אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם לעבר הצלחה כלכלית ולעמוד במטרות שלכם לשנים הקרובות, יש לכם אפשרות לקבל פתרונות אשראי לעסקים קטנים בתנאים נוחים וללא תהליכים בירוקרטיים מורכבים. אם בעבר הייתם צריכים לפנות לאחד הבנקים ולעבור תהליך בירוקרטי ארוך לקבלת אישור הלוואה, היום יש לכם אפשרות לעשות זאת בתהליך קצר דרך חברה חוץ בנקאית המספקת לכם מענה להלוואות מסכומים המתחילים ב-5 אלף שקלים ועד 200 אלף שקלים, ללא צורך בערבים או בבטחונות על מנת לקבל אישור לקבלת ההלוואה. הגשת הבקשה להלוואה לעסק שלכם מתבצעת בתהליך קצר האורך כ-3 דקות סך הכל דרך מערכת ממוחשבת הנמצאת כאן באתר.

פתרונות אשראי מתקדמים לעסקים חדשים וותיקים

בעלי עסק המעוניינים במימון מיידי לפיתוח העסק, צריכים לבחור את הסכום הנדרש להם בחוכמה עם ראייה לעתיד. פתרונות אשראי מתקדמים לעסקים מביאים איתם יתרונות רבים, כאשר את ההלוואות ניתן לקחת בהתאמה מדוייקת לצרכים העסקיים שלכם. תנאי ההחזר להלוואה גם כן בנויים בצורה ברורה ושקופה על מנת להקל עליכם את ההתנהלות הכלכלית החודשית של העסק. התשלומים בתהליך ההחזר של ההלוואה הם קבועים בכל חודש ולא משתנים ומספקים לכם וודאות מוחלטת לגבי גובה הסכום שתשלמו בכל חודש על ההלוואה. גם בעלי עסקים אשר סורבו לקבל הלוואה מאחד הבנקים בישראל, יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואה דיגיטלית ולהינות משירות מהיר ומקצועי של צוות יועצים פיננסיים מהטובים ביותר בישראל. בנוסף לכל, ההלוואות החוץ בנקאיות לבעלי עסקים מאפשרות לכם לשמור על פעילות תקינה ובריאה בעו”ש ללא תפיסה של מסגרת האשראי שלכם בבנק בתשלומים חודשיים מסודרים ללא הפתעות בסוף החודש.

הלוואה דיגיטלית לעסקים עם תנאים מעולים

את התנאים הטובים ביותר להלוואות לעסקים קטנים, תוכלו לקבל דרך חברת נאור פתרונות אשראי ומשכנתאות המובילה כיום את תחום ההלוואות החוץ בנקאיות. צוות החברה כולל יועצים פיננסיים ותיקים ומנוסים אשר מלווים מאות לקוחות עסקיים בכל שנה בתהליך מהיר לקבלת אישור להלוואות עד 200 אלף ש”ח. המערכת המתקדמת באתר של החברה מאפשרת לכם להגיש את הבקשה בצורה מהירה ביותר דרך הטלפון הנייד או המחשב שלכם, כאשר התהליך הוא נוח ויעיל ולא דורש בירוקרטיה ומשא ומתן מול נציגי אשראי. הדרך לקבלת הלוואה מותאמת אישית לבית העסק שלכם, עוברת דרך הצוות המקצועי של החברה, המעניקה שירותים ופתרונות פיננסיים בסטנדרט הגבוה ביותר לכל סוגי בתי העסק הקיימים בארץ, הן לבתי עסק קיימים וותיקים והן לבתי עסק חדשים.

קבלת פתרונות אשראי לעסקים קטנים

רוצים לדעת אם אתם זכאים לקבל הלוואה לעסק שלכם? מעוניינים לקבל ייעוץ פיננסי לקבלת הלוואה בתנאים נוחים? חברת נאור פתרונות אשראי ומשכנתאות מציעה לכם פתרונות אשראי לעסקים קטנים בתהליך מהיר ויעיל במיוחד, עם אפשרות להתייעץ עם צוות החברה לאורך כל תהליך הגשת הבקשה להלוואה. החברה פועלת בשיטה משתלמת ביותר וייחודית המאפשרת לכם להגיש את הבקשה ללא התחייבות כספית, כאשר אתם משלמים לשירותי החברה רק על פי תוצאות ורק במידה וקיבלתם אישור להלוואה הנדרשת לכם לבית העסק. זה הזמן להגיש בקשה להלוואה לבית העסק שלכם און ליין דרך המערכת הממוחשבת באתר ולהתחיל בתהליך לקבלת אישור או דחייה בצורה מהירה ויעילה ביותר, עם אפשרות להתעדכן לגבי סטטוס הבקשה שלכם באתר בכל רגע נתון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן