*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

מסלולי הלוואות לעסקים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון!

אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות העתידיות שלכם. המטרה של מסלולי הלוואות לעסקים היא לבנות עתיד כלכלי ברור יותר עבורכם עם סכום חודשי שהעסק יוכל לעמוד בו ובדרך זו גם להביא לצמיחה של העסק בטווח הארוך. עסקים רבים לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות ומקבלים תנאים נוחים להחזר ההלוואה בהתאמה מדוייקת לצרכים שלהם. ההלוואה המוצעת לכם מגיע לסכום מקסימלי של 200 אלף ש”ח, אך עם זאת חשוב לבדוק איזה סכום יתאים למטרות העסקיות שלכם כאשר הסכום המינימלי ללקיחת ההלוואה הוא 5000 ש”ח.

הלוואות לעסקים בתחילת דרכם

פתחתם עסק חדש לא מזמן? מעוניינים בגב כלכלי לפיתוח העסק? רוב העסקים בישראל נפתחים ללא גב כלכלי ונדרשים לקחת הלוואות לעסקים על מנת לפתח את העסק הנמצא בתחילת דרכו. ההלוואות יכולות להתאים לכל סוג עסק, בין אם זה עסק עם מבנה פיזי כמו חנות או בית קפה ובין אם זה עסק המנוהל מהבית מול מחשב. את ההלוואה אתם מקבלים אליכם לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים בלבד מרגע האישור לקבלת ההלוואה. הגופים המלווים הם גופים פיננסיים מהמקצועיים ביותר בשוק הנמצאים בפיקוח תמידי של משרד האוצר ובנק ישראל.

מסלולי הלוואות בתנאים נוחים ומותאמים אישית

מסלולי הלוואות בנויים על 2 פרמטרים עיקריים: משך זמן החזר ההלוואה בחודשים וגובה הריבית הנדרשת לתשלום יחד עם תשלום ההחזר של ההלוואה. לכל הלוואה יש לוח סילוקין המספק מידע על הסכום החודשי להחזר ההלוואה פלוס הריבית הנדרשת לתשלום בכל חודש. במידה ולאחר הבקשה שלכם לקבלת ההלוואה התגלה כי יש לעסק שלכם יש BDI תקין, מסלול ההלוואה יהיה בהתאם לכך והריבית תקבע על ידי החברה הפיננסית הממנת את ההלוואה שלכם.

הגשת בקשה למסלולי הלוואות לעסקים

בכדי להגיש בקשה למסלולי הלוואות לעסקים, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להיכנס לבקשה דיגיטלית להלוואה כאן באתר של חברת נאור פתרונות אשראי ולמלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך. התהליך לוקח כ-2 דקות בלבד ואת שאר העבודה יעשו עבורכם צוות החברה ויספקו לכם עדכון לקבל אישור ההלוואה בהקדם האפשרי.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן