*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

מחשבון רכב חובה

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

רוצים לקחת הלוואה לקניית רכב? מחפשים דרך מהירה לחשב תנאי הלוואה?

אם החלטתם להחליף את הרכב הישן שלכם לרכב חדש ואיכותי יותר, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואה לצורך מימון הרכב החדש. על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה ראשונית לגבי התנאים הכלליים להחזר ההלוואה מחשבון רכב חובה יאפשר לכם להבין האם תנאי ההחזר הכלליים יכולים להתאים ליכולת הכלכלית שלכם. הלוואה חוץ בנקאית במקרה זה מביאה איתה יתרונות רבים וניתן להגיע למימון משמעותי של עד 200 אלף ש”ח לכל סוג רכב שתרצו לרכוש. בהגשת הבקשה להלוואה לא תידרשו להציג ערבים או להגיש ערבויות ובדרך זו תוכלו לחסוך את התהליך הבירוקרטי לקבלת ההלוואה.

מחשבון לרכב להלוואות חוץ בנקאיות

תכנון כלכלי נכון של החזר ההלוואה מתחיל קודם כל עם מחשבון לרכב, המספק לכם אינדיקציה מהירה על גובה ההחזר החודשי והריבית שתדרשו לשלם בגין ההלוואה שקיבלתם. באתר תוכלו למצוא מחשבון מתקדם לחישוב ההלוואה הנדרשת לכם ולקבל החלטה מושכלת לגבי המימון הנדרש לרכב חדש. בנוסף לכך, תוכלו לקבל סיוע מיועצים פיננסיים מקצועיים המביאים איתם ניסיון רב בהתנהלות בירוקרטית מול הגופים הפיננסיים המספקים את ההלוואות לרכישת רכב.

חישוב מהיר של הלוואות לקניית רכב

בכדי לבצע חישוב מהיר של החזר ההלוואה הנדרשת לכם לצורך רכישת רכב חדש, כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא למלא את פרטי ההלוואה במחשבון המופיע באתר ולבחור את מספר תשלומי ההחזר הרלוונטים אליכם. חשוב לציין כי את גובה הריבית קובעים החברות הפיננסיות הפרטיות המספקות את ההלוואה בהתאם לדירוג האשראי שלכם ולגובה ההלוואה שביקשתם. ההלוואות לרכישת רכב חדש מתחילות מסכום מינימלי של 5 אלף ש”ח ועד לסכום מקסימלי כאמור של 200 אלף ש”ח.

פלטפורמה דיגיטלית עם מחשבון רכב חובה

לחישוב הלוואה חוץ בנקאית לרכישת רכב חדש או יד שנייה, כנסו עכשיו למחשבון רכב חובה המופיע באתר ומלאו את פרטי ההלוואה. חברת נאור פתרונות אשראי מציעה לכם מחשבון הלוואה נוח ופשוט לשימוש אשר יספק לכם מידע ראשוני על החזר ההלוואה הרצויה לכם. לאחר ביצוע החישוב של תנאי החזר ההלוואה, תוכלו להגיש בקשה להלוואה באופן דיגיטלי באתר בצורה מהירה ויעילה במיוחד בתהליך הנמשך כ- 2 דקות בלבד.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן