מה הן הלוואות גרייס והאם הן מתאימות לצרכים שלך?

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מה הן הלוואות גרייס והאם הן מתאימות לצרכים שלך?

בעיקר בשנים האחרונות, אנשים פרטיים רבים מבינים את היתרונות הרבים בלקיחת הלוואה לתקופת זמן ארוכה או קצרה. הלוואות מסוג זה יכולות לעזור לך לגשר על תקופות של אי וודאות כלכלית או אפילו להוות מקפצה לתקופה כלכלית טובה יותר.

הבנת התנאים הייחודיים של הלוואת גרייס יכולה לעזור לך לנצל את הכלי הכלכלי הזה כדי להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך ולקבל חיזוק לתזרים המזומנים החודשי כמעט ללא כל עלות בעתיד הקרוב.

מה מיוחד בהלוואות גרייס?

הדבר הייחודי ביותר בהלוואות גרייס הוא העובדה שתחילת תשלומי ההחזר עבורן אינה מתחילה עם קבלת ההלוואה. בניגוד להלוואות ישירות או הלוואות רגילות אשר ניתנות בבנקים, הלוואות מסוג זה מאפשרות ללוקח ההלוואה “תקופת חסד” בה עול תשלומי ההחזר אינו מכביד עליו והוא יכול לארגן את עצמו מבחינה פיננסית בקלות. על פי תנאי ההלוואה, הריבית בחודשים אלו יכולה להיות קטנה מאוד, דבר ההופך אותה לכלי אטרקטיבי ביותר.

כיצד ניתן לקבל הלוואת גרייס?

הודות לתחרות רבה בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות, אנשים פרטיים רבים יכולים כיום לקבל הלוואות גרייס ובכך לגשר על מגוון צרכים כלכליים. הגשת בקשה להלוואת גרייס מתחילה במילוי הפרטים הכלכליים שלך, תהליך אשר בהלוואות חוץ בנקאיות יכול לקחת בין כמה דקות לשעה. במהלך מילוי הבקשה יתאפשר לך לבקש הלוואת גרייס או את האפשרות לבחון את ההבדלים בין התנאים המוצעים לך בהלוואה רגילה מול הלוואה עם תקופת חסד. לעיתים הריביות של הלוואת גרייס יהיו גבוהות יותר משל הלוואות רגילות.

מתי הלוואת גרייס היא עדיפה?

הלוואת גרייס נכונה עבור אנשים אשר צריכים גישור על פערים כלכליים לתקופת זמן קצרה. בניגוד להלוואות רגילות אשר המטרה בהן היא לפרוס הוצאה לאורך מספר חודשים או אפילו שנים אשר נקבעו מראש, המטרה בהלוואת גרייס היא להחזיר את ההלוואה במהירות האפשרית ובכך לחסוך בריבית. ישנם מקרים רבים בהם הלוואות גרייס יכולות להיות עדיפות על הלוואות רגילות.

לדוגמה, מצב בו מחכים למכירה של נכס ורוצים לקנות נכס חדש. במצב זה הלוואת גרייס תעזור לך למכור את הנכס הישן ללא לחץ ולהיכנס לנכס החדש מבלי הצורך לשלם בכל חודש בו הנכס הישן אינו נמכר את החזר ההלוואה. לאחר מכירת הנכס הישן, יתאפשר לך להחזיר את ההלוואה במלואה או לחלק את ההחזרים למספר חודשים.

נאור פתרונות אשראי – פותחים עבורך עולם שלם של פתרונות כלכליים

לאחר שנים רבות של ניסיון ויצירת קשרים בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות, נאור פתרונות אשראי מציעה לאנשים פרטיים ועסקים בכל גודל ליהנות מכלים כלכליים ייחודיים בתנאים אשר עד כה היו סגורים לתאגידים עצומים.

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר לייעוץ או למלא את הפרטים שלך באתר ולקבל מספר הצעות להלוואות גרייס והלוואות אחרות – בתנאים הטובים ביותר ובתוך כמה שעות.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן