חברת הלוואות

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

חברת הלוואות

 

בעולם בו אנו חיים בשנת 2022 אין אדם שהוא לא בעלים של חשבון בנק אחד לפחות. הבנקים הם למעשה בעלי מונופול כמעט מוחלט בכל מה שקשור למצב הכלכלי שלנו, מא’ ועד ת’. הבנק מכיר היטב את מצבנו הכלכלי, כמה אנו מכניסים, כמה אנו מוציאים, ומהי מסגרת האשראי שלנו, לפעמים אפילו טוב יותר משאנו מכירים את עצמנו. במצב כזה, יכול להיות מקרה בו אנו זקוקים באופן מיידי לסכום כסף גדול אך הבנק מסרב להעניק לנו הלוואה. אם אתם נמצאים כרגע בסיטואציה דומה חשוב שתכירו את האלטרנטיבה הקיימת לקבלת הלוואה: חברת הלוואות.

 

מהי חברת הלוואות ולמה לקחת הלוואה מחברה כזו?

זו בעצם חברה פרטית חוץ בנקאית שנותנת הלוואות למי שמעוניין. ישנן שלל חברות כאלו בשוק, והן מציעות הלוואות בסכומי כסף משתנים ובתנאים שונים. במקרים מסוימים הבנק לא מאשר הלוואה על רקע מצב כלכלי, כאשר הבנק חושש שהלווה לא מסוגל לעמוד בהחזר ההלוואה. במצבים מסוימים הבנק דורש ריבית גבוהה עבור ההלוואה כך שיכול להיות שהלוואה מחברת הלוואות תהיה זולה ומשתלמת יותר.

 

על מה לחשוב הקפיד כאשר לוקחים הלוואה מחברה פרטית?

אם קיבלתם החלטה לחפש הלוואה בחברה פרטית יש כמה דברים שחשוב מאוד להקפיד עליהם. ריכזנו כאן רשימה קצרה עבורכם:

 

  1. כדאי לתכנן היטב מראש את ההלוואה וההחזר: לאיזה סכום כסף אנו זקוקים, כיצד אנו מתכננים להחזיר אותו, לכמה זמן אנו מעוניינים לפרוש את תשלומי ההחזר, ובאיזה סכום החזר חודשי נוכל לעמוד. חשוב לבסס את התכנון על המצב הריאלי ולא לקוות לטוב או להתבסס על דברים לא ודאיים.

 

  1. כדאי לבצע סקר שוק מקיף לפני לקיחת ההלוואה, כפי שכדאי לעשות לפני כל הוצאה גדולה. כמו שציינו, ישנן שלל חברות הלוואות ואין סיבה להוציא עוד כסף כאשר בחיפוש ברשת או בבירור לא ארוך אפשר למצוא תנאים נוחים יותר.

 

  1. לאחר שבחרתם בחברה ודאו היטב שאתם מודעים לכלל הסעיפים בחוזה עד אחרון הפרטים כולל האותיות הקטנות כדי למנוע עוגמת נפש מאוחר יותר.

 

  1. שימו לב שהחברה ממנה אתם לוקחים הלוואה היא חברה אמינה ומקצועית ושצוות העובדים בה כולל אנשי מקצוע ומומחים מתחומי המימון, הבנקאות והכלכלה. בנוסף, מומלץ לחפש חברה הנמנעת ככל האפשר מבירוקרטיה מתישה ומסורבלת.

 

  1. ודאו שאתם לוקחים הלוואה מחברה בעלת איתנות פיננסית וגב כלכלי חזק המסוגלת להעמיד לרשותכם את הסכום המבוקש באופן מיידי כך שלא תיגררו זמן רב.

 

לסיכום

חשוב שתכירו את האפשרות לקבל הלוואה מגופים נוספים שאינם הבנק שלכם. לעתים אנו זקוקים לסכום כסף מסוים בדחיפות אך הבנק מסרב לבקשתנו. הסירוב של הבנק הוא לא סוף פסוק, ולעתים תוכלו לקבל הלוואה בתנאים יותר משתלמים מאלו של הבנק. כמובן שכדאי ליישם את ההמלצות המופיעות כדי להיות בטוחים שתהנו משירות אמין, מקצועי ואדיב.

 

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן