השוואת הלוואות

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

השוואת הלוואות

בארץ יש המון סוגים של הלוואות. בדרך כלל הנטייה היאלחלק אותן להלוואות חוץ בנקאיוץ והלוואות בנקאיות. אולם גם בתוך שתי קבוצות אלו יש המון אפשרויות, וניתן ללכת לאיבוד מבלי לדעת מהי הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. בדיוק בגלל זה יש צורך בעשייה של השוואת הלוואות. כך, עם קריטריונים מדויקים, תוכלו להשוות בין ההלוואות השונות ולדעת מהי ההלוואה הטובה ביותר בעבורכם.

 

ההבדל הגדול בין הלוואות בנקאיות לחוץ בנקאיות

את ההלוואות הבנקאיות נותן הבנק. הוא לא נותן הלוואות אלו לכל אחד, ויש לו קריטריונים ברורים למתן הלוואה. כך למשל, לא ייתן הבנק הלוואה לאדם ללא חשבון בנק, או בעל חשבון מוגבל. מנגד, הלוואות חוץ בנקאיות, כמו שניתן לקחת את נאור פתרונות אשראי, מאפשרות מתן הלוואות גם לאנשים שהבנק לא מסכים לתת להם הלוואה.

 

הקריטריונים החשובים ביותר להשוואת הלוואות

ישנם מספר קריטריונים שחשובים, שעליהם יש להסתכל כשבוחרים איזו הלוואה לקחת:

 

פרוצדורה – הלוואת רבות דורשות פרוצדורה. כך למשל תצטרכו למלא בבנק טסים רבים, להגיש את החשבונות שלכם ועוד. מנגד, בנאור פתרונות אשראי, תוכלו לבקש את ההלוואה ללא כל הפרוצדורה, ולקבלה עד לשלושה ימים לאחר הבקה. כך, שאם אתם צריכים את ההלוואה במהירות, ככל הנראה שכדאי לבקש הלוואה ממקום שבו אין פרוצדורה רבה והתעסקות.

 

ריבית – לכל הלוואה ריבית שונה. אולם, יש חוקים כלליים על הריביות כך שבמקומות ממוסדים ככל הנראה הריבית לא תהא שונה כל כך ממקום אחד למשנהו. הסתכלו על החוקים השונים של הריביות, והשוו בין הריביות השונות שמגיעות עם ההלוואה טרם לקיחתה. בדקו שאתם באמת עומדים בתשלום הריבית כי ככל שלא תשלמו את ההלוואה החוב יגדל.

 

ערבים – אם לא בא לכם להתעסק עם ערבים, בחרו הלוואה שלא דורשת זאת. ישנם הלוואות רבות שדורשות ערבים, ולא כל אחד רוצה להתעסק עם הדבר. לכן, אל תהססו לחפש הלוואה ללא פונקציה זו.

 

שירות נותן ההלוואה – בחרו מקום בו שירות נותן ההלוואה הוא גם אישי וגם מקצועי. בנאור פתרונות אשראי ילוו אתכם לאורך כל זמן ההלוואה, כך שתוכלו להיעזר בהם במקרה בעיה. כשיש עזרה וההלוואה מותאמת אישית ההליך הרבה יותר נעים והרבה יותר קל להחזיר את ההלוואה. כך גם תדעו שהחברה לא תעשה לכם “קטעים” בהמשך הדרך.

 

סוג ההלוואה – ישנם מספר סוגים של הלוואות שמתאים לבקשת המלווה. כך למשל הלוואה לרכישת בית (משכנתא) שונה מהלוואה ללימודים אקדמיים. בחרו מקום שידע להתאים את ההלוואה לצורך שלכם. מקום שמציע מספר סוגים של הלוואות ככל הנראה ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

 

לסיכום, כדי לבחור את ההלוואה המתאימה בעבורכם עליכם להסתכל על הקריטריונים השונים, ולהשוות ביניהם בהלוואות השונות. כך תבחרו את ההלוואה הטובה ביותר.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן