הלוואות פרטיות בגלל משבר הקורונה

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות פרטיות בגלל משבר הקורונה

נפגעתם כלכלית ממשבר הקורונה העולמי ואתם מחפשים פתרון? הגעתם למקום הנכון, משבר הקורונה פוגע בכולם, בשכירים ובעצמאים,  המשבר גרם נזק כלכלי עצום, היום יש אלפי ישראלים הנמצאים בבידוד ביתי או חולים יותר קשה בבתי החולם . נמל התעופה בקושי עובד והטיסות במצב דליל מאוד, ויש קושי בעבודה ומשרות רבות שכבר לא זמינות, ורובנו נפגענו מנזקים בגלל משבר הקורונה ואנחנו נדרשים לצאת לחופשה ללא תשלום מאולצת.

מלאו עכשיו את פרטיכם מטה! ואנחנו מבטיח לכם קבלת אינפורמציה אשר תקל עליכם לעשות החלטה שקולה, מחושבת וטובה ביותר עבורכם!

הלוואת קורונה מומלצת לעסקים

תקופת הקורונה הפכה את חייהם של העצמאיים לשיגרה של הישרדות ממשית. המצב הכלכלי של אנשים פרטיים ועסקים רבים נהרס לאור המחסור בהכנסה, עליית המחירים וחוסר הוודאות שהפך לוודאי. בכדי לספק מענה כלכלי לעסקים הזקוקים לתזרים מזומנים, המדינה לקחה ערבות על קרן המספקת הלוואות ייחודיות לעסקים. לצד תנאי ההלוואה המיוחדים, חשוב לקחת בחשבון כי עדיין מדובר בהלוואה אשר עולה לך כסף ותצריך ממך החזרים חודשיים. גם עבור עסקים אשר זכאים להלוואה זו, מומלץ להשוות בינה לבין הצעות הלוואה חליפיות מחברות למתן פתרונות אשראי.

כאשר יש היצע רחב כל כך להלוואות ובתנאים שונים ומשונים, כדאי לקבל ייעוץ מקצועי לפני שמחליטים לקבל הלוואה

אנחנו יכולים לעזור לכם הגישו בקשה עכשיו !תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני, בתוך זמן קצר ממועד פנייתכם

מה הם תנאיי הסף של הלוואות הקורונה?

הלוואות הקורונה אינן מתאימות לאנשים פרטיים והן מוצעות לעסקים אשר נקלעו לקשיים תזרימיים בתקופת הקורונה. זכאות להגשת בקשה להלוואה מסוג זה ניתנת לכל עסק עם מחזור מכירות שנתי שאינו עולה על 400 מיליון שקלים. לאחר הגשת הבקשה לבנק, הבנק רשאי לבחון את הבקשה ואף לדחות אותה אם אינו מאמין ביכולת ההחזרה של העסק. תנאיי קבלת ההלוואה יכולים להשתנות בין הבנקים וחברות מתן האשראי השונות אך, גובה המחזור המירבי הינו תנאי חובה לקבלת הלוואה בערבות הקרן.

שנה ראשונה – על חשבון המדינה

היתרון העיקרי של הלוואת קורונה לעסקים קטנים ובינוניים הוא שהמדינה לוקחת על עצמה את מלוא תשלום הריביות במהלך השנה הראשונה. לאחר שנה זו יהיה על לוקח ההלוואה לשלם את הריביות הקבועות בהלוואה בעצמו. מעבר לשנה הראשונה הפטורה מריביות, ניתן לדחות את תשלומי קרן ההלוואה לתקופה של עד 24 חודשים. למרות ההצעה הנדיבה של המדינה לתשלום הריביות בשנה הראשונה, חשוב לבדוק כמה ההלוואה תעלה לך בסופו של דבר ולהשוות אותה מול הצעות הלוואה אחרות.

המגבלות של הלוואות הקורונה

לצד הגבלת גובה מחזור המכירות השנתי של עסקים המעוניינים לקבל הלוואה מסוג זה, סכום ההלוואה מוגבל גם הוא ותלוי במחזור השנתי האחרון של העסק. מגבלה זו יכולה להפוך את הלוואות הקורונה לבעייתיות עבור עסקים רבים. על פי תנאיי הלוואות הקורונה, סכום ההלוואה לא יכול לעלות על 40% אחוזים מגובה המחזור השנתי האחרון של העסק. נוסף על כך, סכום הלוואות קורונה לא יכול לעלות על סכום של כ-20 מיליון שקלים.

לכסף מהיר ונגיש יותר – הלוואות מהירות

תקופת הקורונה הביאה מצב כלכלי מיוחד והצורך בהלוואות לאנשים פרטיים ועסקים מוצא מענה במגוון דרכים. לצד הלוואות הקורונה אשר התחילה המדינה, בנקים, חברות אשראי ובעיקר חברות פרטיות המציעות פתרונות אשראי המציאו מגוון כלים בכדי להציע הלוואות פשוטות בתנאים מיטביים המנצלים את מצב השוק.

זקוקים להלוואה מהירה השאירו פרטים עוד היום וכלכלן שלנו יחזור אליכם בהקדם.

אנשים פרטיים ועסקים אשר צריכים הלוואה ואינם עומדים בקריטריונים של הלוואות הקורונה ירוויחו מבחינת ההלוואות המהירות הקיימות כיום. חברות המציעות פתרונות אשראי מציעות כיום הלוואות מהירות לסכומים של עד מאה אלף שקלים בתוך ימים ספורים ובתנאים שיכולים להיות עדיפים אפילו על הלוואת קורונה.

 

כדי לקחת הלוואות פרטיות בגלל משבר הקורונה – השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. קבלו עוד היום!

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן