הלוואות לשכירים בהוראת קבע

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות לשכירים בהוראת קבע

מגיע הזמן בו אנו זקוקים לעזרה כלכלית. ההורים כבר אינם יכולים לתת יד כמו שהיו רוצים, ויוקר המחייה מרוקן את הכיס. לשם כך נועדו ההלוואות. בעבר הייתה דרך אחת לקבל הלוואה, והיא דרך הבנק. משום שהבנקים היו בעלי המונופול, אנשים שנדחו על ידי הבנק היו צריכים לפנות לשוק האפור. אבל אז, נפתחה אלטרנטיבה בשוק, איתה אפשר לקבל פתרונות מסודרים של הלוואה לשכירים בהוראת קבע.

בשוק כיום ישנם מספר גורמים שונים שמעניקים הלוואות חוץ בנקאיות:

  • חברות אשראי – אותן חברות אשראי שמנפיקות את כרטיסי האשראי שלכם הם גם אלו שנותנות הלוואות. לרוב אלו יהיו סכומים של עד כמה עשרות אלפי שקלים.
  • חברות הביטוח – אם בבעלותכם קופות גמל, חסכונות פנסיה וביטוח חיים גם דרכם תוכלו לקבל הלוואה. הלוואה כזו תצא מהחיסכון שלכם ולכן היא מוגבלת רק מחברות הביטוח שאתם מנויים בהם, וגם רק עד לגובה החסכון שלכם.
  • חברות מימון – הן חברות שעיקר מטרתן היא מענק הלוואות. כמובן שחברות אלה פועלות באופן מסודר ועם רישיון.

איך זה עובד ומה חשוב לדעת?

הפלטפורמות של חברות האשראי או חברות הביטוח עדיין פועלות בצורה דומה לזאת של הבנקים. משום שאתה עדיין מוגבל אך ורק לגוף בו אתה חבר ונשללת ממך האופציה לסקר שוק. אך באופציה של חברות המימון השוק כבר פתוח לגמרי. בפלטפורמה הזאת אתה יכול לעבור בין חברה לחברה ולבחון מה התנאים הטובים ביותר עבורך. אופציה של חברת מימון לרוב תאפשר לך הלוואה לשכירים ללא ערבות, ותנאים נוחים ללא צורך במתן אישורים, מסמכים וכדומה.

חשוב לדעת, הלוואת חוץ בנקאיות בהוראת קבע, ניתנות על ידי חברת האשראי ולא על ידי הבנק. מצב זה משאיר את מסגרת האשראי שלכם בשימוש מלא ולא נגזר ממנה בכל חודש תשלום על החזרת ההלוואה. זאת לעומת הלוואות מסוג שונה שמצריכות לרוב החזר באמצעות צ’קים או כרטיסי אשראי. הוראת קבע מאפשרת לכם את ההתנהלות הכלכלית בצורה הנוחה והיעילה ביותר, ומקנה לכם רוגע ושקט נפשי. הלוואות כאלה יכולות לשמש עבורכם כתשלום לרכב חדש, פתיחת עסק, לימודים להשכלה גבוה ועוד.

מכיוון שדרך החזרת ההלוואה נעשית דרך הוראת קבע, נעלם הסיכון בהגבלת חשבונכם או קבלת קנסות במקרה של פיגור תשלומים.

במי כדאי לבחור?

השוק רחב ומגוון, ויש חברות רבות שמציעות תנאים שונים שמתאימים לכל לקוח לפי העדפותיו האישיות. תעשו בדיקה מקיפה של גובה העמלות, תנאי החזרה, ותנאי ריבית ופיגורים בתשלום כדי לבחור בצורה הטובה ביותר. ישנה חברה אחת מומלצת מיני רבות, חברת נאור פתרונות אשראי. החברה שמחה לעזור לכם במתן הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע. היא תספק את השירות המתאים ביותר עבורכם בדרך הנוחה והמהירה, ועל הצד הטוב ביותר. צוות החברה נגיש, ידידותי וזמין. ההלוואה מיועדת לאנשים פרטיים ולבעלי עסקים כאחד.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן