הלוואות לעצמאיים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות לעצמאיים

בתור עצמאיים, אין דבר שאתם זקוקים לו יותר מכסף נזיל. הלוואות הן דבר רווח במיוחד אצל עצמאיים, ולמרות שעד עכשיו הבנק היה המקום המרכזי שממנו לווים, המצב הזה השתנה בתקופה האחרונה. תנאי ההחזר הקשים שהבנקים מציעים בצירוף ריבית גבוהה במיוחד, הפכו את ההלוואות החוץ בנקאיות להיות פתרון אטרקטיבי במיוחד עבור עצמאיים.

 

הלוואות לעצמאיים

הלוואה חוץ בנקאית לשכירים הוא עניין שהיה קיים כבר זמן רב, אולם כעת, גם אתם בתור עצמאיים זכאים לקבלה של הלוואה חוץ בנקאית בתנאים משתלמים במיוחד. הלוואות לשכירים בהוראת קבע מאפשרות להם להחזיר את הלוואה באמצעות הורדה קבועה מההכנסה החודשית שלהם, אולם אנחנו בנאור פתרונות אשראי מציעים את האפשרות הזו גם עבורכם, העצמאיים.

הלוואה מיידית

בניגוד להלוואה בבנק, שדורשת מכם להמתין זמן רב עד שאתם בפועל רואים את הכסף, הלוואות מיידיות, כשמן, מגיעות אליכם במהירות. בדיוק כמו שיש הלוואה לשכירים מיידית, כך גם עבור עצמאיים. כל מה שאתם צריכים זה רק למלא מספר טפסים ובתוך כמה שעות כבר תוכלו לקבל את הכסף של ההלוואה.

החזר נוח

בתור עצמאיים המצב שלכם עלול להיות בלתי צפוי, מה שדורש מכם לקבל הלוואה בתנאים שיהיו נוחים לכם וייקחו את המצב שלכם בתור עצמאיים בחשבון. אנחנו בנאור פתרונות אשראי מודעים לעובדה שאתם עצמאיים ללא הכנסה קבועה מראש, ומאפשרים לכם לקבל הלוואה בתנאים נוחים במיוחד.

התנאים הנוחים של הלוואות אותן תוכלו לקבל בנאור אינם באים לידי ביטוי רק בשיעורי ריבית נמוכה אלא גם בפריסה נוחה של תקופת ההחזר. בסופו של דבר הסכום הסופי שאותו תחזירו נמוך באופן משמעותי מזה שהיה עליכם להחזיר לבנק, כך שגם עבור הלוואה רצינית לא תצטרכו לקרוע את הכיס.

התעלמות מהמצב בבנק

בניגוד לבנק שמסתכל על המצב הפיננסי שלכם בצורה מעמיקה כדי לקבוע את הזכאות שלכם להלוואה וכן את תנאי ההחזר, אצלנו בנאור ברגע שאתם עומדים בקריטריונים אתם יכולים לקבל הלוואה בתנאים משתלמים ללא תלות במצב הפיננסי שלכם. בתור עצמאיים, אנחנו בנאור עושים הכל כדי לעזור.

נאור פתרונות אשראי

נאור פתרונות אשראי היא חברה שמעניקה הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה. הלוואה אונליין, לא משנה מה המטרה שעבורה אתם זקוקים לכסף, ולא משנה האם אתם עצמאיים, שכירים, בעלי הכנסה קבועה או לא, הלוואות של נאור יכולות להגיע אליכם. כל מה שאתם צריכים זה רק לעמוד בקריטריונים הקבועים לקבלת הלוואה, ובתוך כמה שעות כבר תוכלו להנות מהכסף שיהיה אצלכם.

לסיכום

הלוואה חוץ בנקאית לעצמאיים מאפשרת לכם לקבל את הכסף שאליו אתם זקוקים בלי לעבור דרך הבנק. לעיתים הבנק לא יהיה מעוניין לתת לכם הלוואה, או שהוא מוכן לתת לכם הלוואה בתנאים לא משתלמים. בדיוק בשביל זה אנחנו בנאור מאפשרים לכם לקבל הלוואה בתנאים משתלמים, שבמיוחד עבור עצמאיים מדובר בהלוואות אטרקטיביות במיוחד.כנסו עכשיו והגישו בקשה להלוואה דיגיטלית  ! 

 

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן