*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

הלוואות לעסקים קטנים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה?

אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר ההלוואה ניתנת דרך גופים פיננסיים חזקים ומוכרים הנמצאים בפיקוח מלא של בנק ישראל ומשרד האוצר. סכום ההלוואה נע בין 5 אלף ש”ח ועד 200 אלף ש”ח וניתן להשתמש בו לכל מטרה הנוגעת לעסק שלכם, בין אם זה לרכישת רכב לעסק ובין אם זה השקעה בשיפוצים ובמבנה בו העסק נמצא. תהליך הבקשה להלוואה הוא מהיר ונוח במיוחד וניתן לבצע אותו באתר במספר שלבים פשוטים הלוקחים כ-2 דקות בלבד.

הלוואה לעסקים קטנים עד 200 אלף ש”ח

עסק קטן זקוק לגב כלכלי בשביל לצמוח ולהגיע למטרות שהוצבו עם פתיחת העסק. רבים מהעסקים הגדולים והחברות המצליחות במשק התחילו כעסק קטן עם הלוואה ראשונית להשקעה בעסק הנמצא בתחילת דרכו. הלוואה לעסקים קטנים הנלקחת באופן מושכל ובהתאמה נכונה למטרות העסקיות שלכם, יכולה להוות את הבסיסי לפיתוח העסק ולצמיחה שתגיע בעתיד. העסק שלכם הוא הנכס הגדול ביותר שיש לכם והוא מהווה את הבסיס להכנסה החודשית שלכם, לכן השקעה כלכלית בעסק היא בסופו של דבר השקעה לטווח ארוך.

הגשת בקשה אונליין לעסקים חדשים וקטנים

הדרך המהירה ביותר לקבל הלוואה לעסק שלכם, היא באמצעות הגשת בקשה און ליין באתר. התהליך לוקח סך הכל 3 שלבים, כאשר בשלב השלישי אתם מקבלים את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם ויכולים להשתמש בו לצרכי העסק שלכם. ישנה גמישות בבחירת מסלול החזר ההלוואה וניתן להתאים אותו להכנסה הנוכחית והעתידית הצפויה לעסק שלכם, עם אפשרות החזר הלוואה עד 80 תשלומים לכל היותר. הלוואה חוץ בנקאית במקרה זה היא המומלצת ביותר עבורכם וניתן להגיש את הבקשה להלוואה ללא צורך בבטחונות או בערבים.

הלוואות לעסקים קטנים דרך חברות פיננסיות בפיקוח

הדרך לקבל הלוואות לעסקים קטנים מתחילה כאן! האתר של חברת נאור פתרונות אשראי מציע לכם פלטפורמה חדישה ומתקדמת להגשת בקשה לקבלת הלוואה מהירה ודיגיטלית. בתהליך קצר שאורך כ-2 דקות בלבד, תוכלו להגיש את הבקשה לקבלת ההלוואה הנדרשת לעסק שלכם ולקבל תשובה מהירה לאישור עקרוני על סכום ההלוואה ולקבל את הכסף לחשבון הבנק שלכם תוך 3 ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן