הלוואות למשפחות שכולות

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות למשפחות שכולות

כל משפחה יכולה למצוא את עצמה במצב של חוסר כיס או במצב שבו המינוס דוחק. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על משפחות שכולות, יכולים להתעורר קשיים כלכליים ואחת הדרכים להתמודדות עם קושי כלכלי היא הלוואה. עם זאת, לא רק כאשר יש קושי כלכלי לוקחים הלוואה, ניתן לקחת אותה מסיבות רבות ובכתבה זו נסביר בדיוק כיצד לוקחים הלוואה, ממי כדאי לקחת אותה ומה כדאי לדעת לפני.

מהיכן לוקחים הלוואה?

רוב האנשים מכירים את ההלוואות אותן אנו לוקחים מהבנק, אך מה עושים כשהבנק מסרב לתת הלוואה? כדאי לדעת שהוא לא הפתרון האחרון ואם הבנק אומר לא להלוואה, אין זה אומר שגופים אחרים לא יסכימו לתת אותה. אנשים לוקחים כיום הלוואות מגופים חוץ בנקאיים, אלה הן כל אותן חברות המימון, האשראי והפנסיה שיכולות לספק הלוואות קטנות של עד כמה עשרות אלפי שקלים וכל עוד אין בעיית החזר, אין צורך לספק הסברים עבור מה ההלוואה. הלוואות למשפחות שכולות או לכל אדם אחר ניתנות בהתאם למצב האשראי בבנק ישראל ולכן מומלץ לבצע בדיקת זכאות טרם ללקיחת ההלוואה.

יתרונות הלוואה חוץ בנקאית

להלוואה מגוף חוץ בנקאי יתרונות רבים על פני הלוואה רגילה מהבנק, להלן הבולטים בהם:

  • בשל התחרות הרבה בין הגופים השונים פעמים רבות גופים חוץ בנקאיים יציעו הלוואות בתנאים נוחים וטובים בהרבה מהבנקים. כך למשל גובה ההחזר החודשי יכול להיות נמוך ביותר ולהיפרס לאורך תקופה ארוכה וכך גם בכל הנוגע לגובה הריבית.
  • את ההלוואה ניתן לקחת לאחר מילוי טופס באופן מקוון, רושמים את הסכום המבוקש, את גובה ההחזר החודשי שבו ניתן לעמוד ובודקים את הזכאות.
  • אין צורך להסביר עבור מה ההלוואה ניתנת. ההלוואות הללו הן הלוואות קטנות ללא מטרה, הגוף המממן רוצה לדעת שיש יכולת החזר ולא מדוע ההלוואה נלקחת.
  • ההחזר החודשי נעשה בהוראת קבע מחשבון הבנק בתאריך נוח, בדרך כלל בתאריך שבו מתקבלת המשכורת החודשית.

לשם מה לוקחים את ההלוואה?

גם כשמדובר על הלוואות המיועדות למשפחות שכולות וגם כשמדובר על הלוואות ליתר האוכלוסייה, ניתן לקחת אותן לכל מטרה. אנשים בוחרים לקחת הלוואה כדי למממן לימודים, לסגור מינוס או כדי לעבור תקופה כלכלית קשה עם הרבה הוצאות. הם לוקחים הלוואות כדי לממן חופשה בחו”ל שאין להם אופציה לחסוך עבורה, או עבור טיפול רפואי נחוץ ויקר שאינו מכוסה בסל הבריאות.

עוזרים לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורך

אנו בחברת נאור פתרונות אשראי שמנו לעצמו למטרה להיות מובילים בתחום מציאת ההלוואות המשתלמות ביותר בענף. אצלנו רק ממלאים טופס באתר ומחכים להצעות משתלמות מגופים חוץ בנקאיים מוכרים. אנו מספקים תשובה בתוך כמה שעות – היכן משתלם, נוח ואפשרי לקחת הלוואה משתלמת. חיפשת הלוואות למשפחות שכולות? אנחנו כאן עבורך, כדאי למלא את הטופס כבר עכשיו באתר.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן