הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואות חוץ בנקאיות באישור מיידי

מחפשים הלוואה שתאושר במהירות כזו שלא דורשת הרבה זמן המתנה, היום רבים מבינים שהלוואה מהבנק לא תמיד משתלמת לכם. תנאי ההחזר הקשים והזמן הרב שלוקח לקבל אישור עבור ההלוואה, הופך את הבנק להיות מלווה לא אטרקטיבי במיוחד. יש לנו פתרון הלוואה חוץ בנקאית מיידית הדרך הטובה והמהירה להשתמש בכסף באופן מיידי לצרכים שונים.

מהן הלוואות חוץ בנקאית מיידית?

הלוואה שניתנת לכם על ידי גוף פיננסי שאיננו הבנק והוא מעניק לכם הלוואה בתנאי החזר נוחים. ההלוואה החוץ בנקאית נקבעת לפי הסכום שאותו אתם דורשים ותנאי ההחזר שלה לרבות זמן ההחזר מותאמים למצב שלכם.

ההלוואה של נאור פתרונות אשראי מגייסת ניתנת בריבית נוחה במיוחד מה שמאפשר לכם לקחת אותה בראש שקט!

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואה חוץ בנקאית מיידית בהוראת קבע, הכוונה היא להלוואה שהתשלום החודשי שלה מתבצע ישירות בהוראת קבע דרך חשבון הבנק שלכם.

מתי נזדקק להלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע?

ישנם כל מיני מצבים בחיים בהם נזדקק להלוואה:

  • רכישת רכב חדש/יד שנייה
  • גיוס אשראי לפתיחת עסק או שדרוג הקיים
  •  הלוואה לסגירת המינוס בבנק
  • טיול משפחתי לחו”ל.
  • הלוואה ללימודים או קורס
  • עבור שיפוץ הבית
  • ועוד…

איך בוחרים הלוואה חוץ בנקאית?

ישנם חברות וגופים רבים המציעים היום הלוואות חוץ בנקאית כגון: חברות אשראי, חברות השקעות לפרטיים, ועצמאים, ביטוח, קרנות הפנסיה וההשתלמות וגם הלוואה חברתית.על מנת לעשות לכם את החיים יותר קלים מלאו את הפרטים בטופס ההפניה ותזכה להגיש בקשות ולהשוות בין התנאים עוד היום וללא כל התחייבות או תשלום מצדך.

ממה כדאי להיזהר לפני שלוקחים הלוואה חוץ בנקאית!

“נאור פתרונות אשראי” מתריע – יש מקרים בהם  אסור לקחת הלוואה חוץ בנקאית

יש הצפה בחברות אשר פונות לכל דורש ומציעות הלוואה בתנאים נוחים וכדאיים, כביכול.

מאילו מוקשים וחברת חשוב להיזהר, מדוע לא כל אחד יכול לעשות את זה לבד, ומתי זה דווקא כן יכול להיות הצעד שישפר את דירוג האשראי שלכם?

נאור הוא בעלי חברת “נאור פתרונות אשראי” כמומחה בתחום הוא מצד אחד מסביר מתי כדאי לפנות ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית ומצד שני מזהיר מפני טעויות שיעלו לכם ביוקר.

המלצה של נאור פתרונות אשראי לפני שלוקחים הלוואה חוץ בנקאית

בטוח שגם אתם קיבלתם פעמית רבות מסרון עם הצעה להלוואה מידית בתנאים נוחים, ואכן שוק ההלוואות לוהט היום יותר מאי פעם. גם אם נשים בצד את הרגלי הצריכה וההתנהלות הכלכלית של הלקוח הישראלי, מגפת הקורונה הובילה הרבה אנשים לקשיים כלכליים, גרמה ליוקר המחייה להיות אף יותר קשה מנשוא, והציפה את הצורך בלקיחת הלוואות.

נאור הוא יועץ משכנתאות ומלווה אישי בכלכלת המשפחה במקצועו, והוא גם הבעלים של חברת ’’נאור פתרונות אשראי’’, פנינו אליו עם מספר שאלות בנושא.

האם נכון לפנות לגוף חוץ בנקאי לשם לקיחת הלוואה?

“יש שיגידו שבשל הריבית הגבוהה הלוואה כזו היא לא כדאית. למעשה, מרבית הישראלים יעדיפו לקחת עוד הלוואה, אפילו בשביל השקט הזמני, או לטובת חופשה ביעד יוקרתי, לקנות רכב חדש, לשלם עבור טיפול שיניים מתקדם או לממן ניתוח פלסטי.”

גם החברה של נאור מציעה מתן הלוואות מהירות עבור מי שזקוק לכך. מגיעים אליו לא מעט מסורבי הלוואות בבנקים, שחייבים הלוואה כדי לטפל בבעיה, וזה במקביל לכל מי שמבקש לשמור על האובליגור הבנקאי שלו ולהסדיר החזרים נוחים יותר להלוואות עד 120,000 ₪. למרות שהריבית שנאור מציע ללקוחותיו נמוכה משמעותית ביחס לריביות שסביר שתקבלו במסגרת הלוואה חוץ בנקאית אחרת, הוא לא ממליץ לקחת את ההלוואה בכל מחיר, ויש מקרים רבים בהם הוא דווקא מנחה את הלקוחות לפנות למסלול של הבראה כלכלית – שזהו תהליך מפוקח בליווי מקצועי אישי, שמטרתו להשיג שיקום פיננסי ולהקנות ללקוח כלים להתנהלות נכונה.

אם כן, באילו מצבים  כדאי לפנות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית מהירה?

“ישנן מספר סיבות בגללן אנשים לוקחים הלוואה חוץ בנקאית. הראשונה שבהן היא קבלת סירוב מהמערכת הבנקאית בשל דירוג אשראי נמוך. הסיבה השנייה היא קיום מגבלה בכרטיס האשראי, שלא מספיקה לצרכי הלקוח. הסיבה השלישית היא היעדר בטחונות, וכמובן שהסיבה הרביעית היא שכאן הלקוחות מקבלים תנאי הלוואה נוחים וריבית נמוכה בהרבה ממה שמציעה המערכת הבנקאית.

במקרים אחרים בהם אדם זקוק לכסף מזומן מידי, הוא בהחלט יכול לשקול לקיחת הלוואה לפרק זמן קצר ומוגדר מראש, במידה והוא יודע שבעוד שנה למשל, הוא עתיד לקבל סכום כסף כמו מקרן השתלמות, ויוכל להחזיר את ההלוואה”.

עבור אילו צרכים הלוואה חוץ בנקאית יכולה להתאים במיוחד, ומתי כדאי להיות זהירים?

“ישנן הסיבות הנפוצות לכך שאנשים בוחרים לקחת הלוואות. זה יכול להיות החל משיפוץ דירה, ביצוע רכישה גדולה, מימון טיפולים רפואיים, מימון של לימודים, או עבור אירוע חשוב בחיים. במקרים מסוימים, כאשר מדובר בבעיה כלכלית ברמת התזרים, הרבה אנשים נוטים לקחת מספר הלוואות קטנות, מבלי להבין שהריבית המצטברת בהן גבוהה, ואז הם גם משלמים יותר ממה שהיו יכולים לשלם מלכתחילה, וגם נכנסים למעגל קסמים קשוח שמוביל לבעיות כלכליות חמורות. זה כדור שלג שמתגלגל וקשה מאוד לעצור אותו, עם זאת חשוב לציין שזה לא בלתי אפשרי. יש אפשרות  לבצע איחוד הלוואות ולקבל פריסת תשלומים נוחה יותר, להפחית באופן משמעותי את גובה הריבית ולאט לאט להתאושש ולצאת לדרך חדשה”.

אז איפה בעצם המוקש בהלוואה חוץ בנקאית?

“האמת היא, שכאשר אדם צריך לכסף באופן מידי, הוא לרוב יסכים כמעט לכל הצעה. מהסיבה הזו, יוצא שהרבה אנשים משלמים ריביות גבוהות מאוד, אפילו כשמדובר בהלוואה אחת לטווח קצר. אני מגלה לא פעם שחוסר ידע או חוסר הבנה בעניינים פיננסיים מובילים אנשים לקחת החלטות פזיזות ולא שקולות, מה שבשורה התחתונה מתבטא בכיס שלהם, שנפגע מבלי שהם שמים לב.

הדבר הטוב ביותר שאפשר להציע לאנשים זה יד מכוונת וידע.  אי אפשר לצפות שכולם יבינו כיצד מערכות פיננסיות מתנהלות. יש אנשים שקשה להם להבין איך הדברים עובדים, ויש מי שמעדיפים להשאיר את זה למי שמומחה בתחום. לאנשים שלא מבינים בתחום, אני ממליץ לקחת הלוואה חוץ בנקאית אך ורק דרך חברה שמציעה ייעוץ מקצועי וליווי אישי. כל החלטה שמתקבלת בפזיזות וללא בדיקה מספקת היא בגדר חוסר אחריות ועשויה  לגרום לכך שהאדם ישלם הרבה יותר ממה שהוא היה אמור לשלם עבור אותו מוצר, וזה עוד במקרה הטוב”.

הלוואה חוץ בנקאית מתאימה לשיפור דירוג האשראי?

לדברי נאור, הלוואה חוץ בנקאית היא בהחלט דרך לעקוף את האובליגור בבנק ולשפר את דירוג האשראי. הוא מסביר כי עם פריסת תשלומים מתאימה, לקוח אשר עומד בהחזרי ההלוואה יוכל להוכיח יציבות ואחריות כלכלית, שהם בגדר יתרון לדירוג האשראי”.

עם זאת, הוא מדגיש,  לקחת הלוואה כאשר לא באמת זקוקים לה, ולו רק כדי לשפר את דירוג האשראי זה עניין מסוכן. על כן, במקרים רבים ההמלצה תהיה להמשיך לשלם את החשבונות וההחזרים בזמן, ותוך כדי לנסות לשמור על יחס שימוש נמוך באשראי (האשראי בו משתמש הלקוח במהלך זמן נתון לעומת הסכום העומד לרשותו).

לסיכום, הלוואות חוץ בנקאיות בהחלט יכולות להיות שימושיות תחת נסיבות מתאימות. הן לא בהכרח זולות יותר, אך עשויות להיות, ובמקרים רבים הן חלופה טובה יותר לאלו שעומדות לרשותכם.

כמה זה יכול לעלות לכם?

חברת נאור פתרונות אשראי מציעה לכם הלוואות מהירות בריביות נמוכות ותנאי החזר משתלמים ונוחים (משך ההלוואה – עד 72 חודשים) ללא צורך בפיקדונות או חתימת ערבים. את ההלוואה תוכלו לקבל בתוך שלושה ימי עסקים לחשבון הבנק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא שאלון מקוון לבדיקת זכאות. לאחר מילוי השאלון לבירור הזכאות מיידי, במידה והנכם זכאים, מתקבלת תשובה עם הסכום המרבי המאושר להלוואה תוך מספר דקות, במידה ולא תקבלו הודעה על כך שאינכם זכאים להלוואה.

חשוב להדגיש כי חברת נאור פתרונות אשראי עובדת על בסיס הצלחה בלבד קבלו עכשיו הלוואה בתנאים נוחים במיוחד, ללא המתנה ארוכה מידי. גם אם הבנק לא מאפשר לכם לקחת הלוואות מסיבה כלשהי, האפיק של הלוואה חוץ בנקאית דרך נאור פתרונות אשראי פתוח בפניכם כל הזמן.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן