*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

הלוואה מקרן פנסיה ותיקה

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

צברתם סכום יפה בקרן הפנסיה שלכם? רוצים לקחת הלוואה גדולה?

הלוואה מקרן פנסיה ותיקה היא אפשרית בהחלט עם תנאים מאוד קפדניים בשל הוראות הרגולוציה של בנק ישראל. אם יש לכם קרן פנסיה ותיקה ואתם מעוניינים לקחת הלוואה הגדולה מ-20 אלף ש”ח, יתכן ומגיע לכם לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים מועדפים. הבדיקה מתבצעת און ליין בצורה קלה ונוחה ביותר דרך האתר, כאשר את התשובה לקבל אישור או דחיית ההלוואה אתם מקבלים תוך מספר ימים בלבד. באתר תוכלו לראות את סטטוס ההלוואה שלכם ולקבל מידע בזמן אמת לגבי הבקשה שהגשתם. ההלוואות החוץ בנקאיות המופיעות באתר הן הלוואות לכל מטרה, כאשר אין צורך מצידכם להציג ערבויות או להביא בטחונות. ההלוואה מאושרת ללא תהליך בירוקרטי ארוך ובליווי מלא של יועצים פיננסיים מקצועיים מהטובים ביותר בארץ.

האם כדאי לקחת הלוואה מקרן פנסיה ובאיזה סכום?

אם קרן הפנסיה שלכם צברה סכום יפה במהלך השנים, כדאי לכם לנצל זאת ללקיחת הלוואה מקרן פנסיה אשר תשרת את המטרות שלכם בחודשים או בשנים הבאות. ההמתנה לקבלת כספי הפנסיה לעיתים מעכבת את התהליכים הרצויים לכם מבחינה כלכלית, כמו שימוש בחלק מהכספים לסיוע לנכדים או לעזרה לקניית בית עבור הילדים שלכם. אם אתם מתלבטים לגבי הלוואה מקרן הפנסיה שלכם, יש לכם אפשרות לקבל ייעוץ מקצועי של יועצים פיננסיים הכולל את כל המידע הרלוונטי לקרן הפנסיה שלכם. חשוב להבין איך ההלוואה מקרן הפנסיה פועלת ומה המגבלות מבחינתכם. ההלוואה אינה יכולה להגיע מרכיב הפיצויים הקיים אצלכם בקרן הפנסיה אלא רק כנגד הסכום של רכיב התגמולים. בנוסף לכך, הגיל המקסימלי שלכם בזמן סיום ההחזר של ההלוואה שלקחתם (על פי מספר חודשים להחזרת התשלומים) הוא 64 לאישה ו-67 לגבר. לכן, מספר חודשי ההחזר לא יכול להיות גבוה מדי אלא מותאם לגיל שלכם.

הגשת בקשה להלוואה דיגיטלית מקרן הפנסיה

קיבלתם החלטה להגיש בקשה להלוואה מקרן הפנסיה שלכם? רוצים לדעת האם יש לכם אישור להלוואה? זה הזמן להגיש את הבקשה להלוואה כאן באתר של חברת נאור פתרונות אשראי ומשכנתאות. צוות החברה כולל יועצים פיננסיים מהטובים ביותר בישראל, המספקים מענה מקצועי למאות לקוחות בכל שנה המבקשים לקחת הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים. מערכת הגשת הבקשה להלוואה היא מהמתקדמות ביותר וכוללת בסך הכל 3 שלבים בלבד, כאשר את התשובה אתם מקבלים תוך מספר ימים עם עדכון בסטטוס ההלוואה באתר. הלוואה דיגיטלית היא המשתלמת ביותר מבחינתכם, כאשר היא חוסכת לכם תהליכים בירוקרטיים ארוכים ומאפשרת לכם לקדם את עצמכם מבחינה כלכלית תוך זמן קצר. ההלוואות דרך האתר מיועדות לכל מטרה והן יכולות להגיע עד 200 אלף ש”ח במספר תשלומים התואם את הגיל הנוכחי שלכם.

הלוואה מקרן פנסיה ותיקה בליווי יועצים פיננסיים

רוצים להתחיל בתהליך הגשת הבקשה להלוואה מקרן פנסיה ותיקה? רוצים לדעת איזה סכום מקסימלי תוכלו לקבל בתנאים הנוחים לכם? זה הזמן לפנות לצוות היועצים הפיננסיים של חברת נאור פתרונות אשראי ומשכנתאות. צוות החברה ישמח לסייע לכם לקדם את האישור לקבלת ההלוואה דרך חברות וגורמים פיננסיים חוץ בנקאיים מהטובים ביותר הקיימים היום. תהליך הגשת הבקשה אורך כ-3 דקות סך הכל, בסיומו תוכלו לעקוב און ליין באתר אחר סטטוס הבקשה שלכם ולהתעדכן בזמן אמת לגבי אישור ההלוואה. לפרטים נוספים, התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו להתייעץ עם צוות החברה לגבי כל ההלוואות המוצעות לכם דרך השירותים המתקדמים של החברה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן