הלוואה מחברות האשראי

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה מחברות האשראי -ישראכרט

אחת מהדרכים לקבל הלוואה היא דרך חברת ישראכרט, החברה המובילה בתחום ההלוואות חוץ בנקאיות. כיום ניתן למצוא הלוואות באינטרנט שמאפשרות לקחת, הלוואה אונליין ללא ערבים וללא בטחונות,  בפשטות,  בנוחות ובלחיצת כפתור.

 

הלוואה חוץ בנקאית מחברות אשראי

בשנים האחרונות קבלת מימון חוץ בנקאי הפך להיות משימה קשה, הרגולציה של בנק ישראל והדרישות על גופים פיננסים רבים רק עולה, ולכן גרמה לבנקים להקשיח את תנאי ההלוואות.

מה שאומר שאנשים רבים שמבקשים הלוואה נתקלים לא פעם ולא פעמיים בסירוב מהבנק, ואותם לווים הזקוקים להלוואה מהירה פונים לשוק החוץ בנקאי, שהחל לצבור תאוצה ותופס יותר מ80%  מההלוואות במשק.

הגופים הפיננסיים שמציעים אשראי צרכני ועסקי הן חברות כרטיסי האשראי כמו ישראכרט, ויזה ואמריקן אקספרס ולאומי max.

 

הלוואה לכל מטרה

גם חברות האשראי משרתות מגוון  רחב של לקוחות ולא רק את שלהם בלבד, את הלוואה ניתן לקחת עבור, שיפוץ הבית, הלוואה ללימודים, הלוואה לרכישת רכב, הלוואה לסגירת המינוס ,הלוואה לחופשה משפחתית ועוד.

 

איזה הלוואה אפשר לקבל מישראכרט?

ישראכרט היא חברת הלוואות חוץ בנקאיות המעניקה הלוואות ללקוחות על סמך היסטוריית האשראי שלהם. החברה מציעה הלוואות ללקוחות כל הבנקים, ללא בטחונות וערבים מציעה מסלולים אטרקטיביים במיוחד, בתנאי החזר נוחים של עד 72 חודשים וסכום כסף עד 120,000 אלף שקלים, בנוסף הלוואה מישראכרט אינה פוגעת במסגרת האשראי מחשבון הבנק שלך.

איזה הלוואה אפשר לקבל מויזה כאל?

ויזה אחת החברות אשראי המספקות הלוואות חוץ בנקאיות הנותנות הלוואות ללקוחות על סמך היסטוריית האשראי שלהם והדירוג אשראי . החברה מציעה הלוואות ללקוחות, ללא בטחונות וערבים מציעה, החזר נוחים של עד 86 חודשים וסכום האשראי  עד 180,000 אלף שקלים, בנוסף הלוואה מויזה אינה פוגעת במסגרת האשראי והוא בנוסף למסגרת הבנקאית.

 

תנאי ההלוואה

הלוואה אונליין –  ללקוחות ישראכרט/ ויזה  ולמחזיקי כרטיס אשראי של החברה ניתן לקחת עד 80% מניצול המסגרת הפנויה דרך כרטיס האשראי, תקרת ההלוואה היא 100,000 ₪ לכל מטרה קבלת הכסף תוך 3 ימי עסקים ויש דרך לגרייס קטן של דחיית תשלומי ההחזר עד חצי שנה.

ההלוואות מישראכרט/ ויזה  אינן מחייבות אותך להחזיק כרטיס אשראי של החברה ניתן לקבל גם הלוואה ללא כרטיס של החברה, למעט מסלול הלוואה מהירה המיועד רק ללקוחות החברה.

 

לסיכום

הלוואה מהבנקים לפעמים  הליך שיכול להיות ארוך עם הרבה בירוקרטיה. זה קורה במיוחד בבנקים שעדיין לא החליפו קידומת, ונתקעו בשיטה הישנה עם הרגלים ישנים של בקשת ניירת מרובה ומיותרת ודרישה להצגת מסמכים שונים. מה שהופך את הבנק ללא אטרקטיבי, כאשר חברות האשראי מציעות הלוואות חוץ בנקאיות ברגע וללא מסמכים.

 

נאור פתרונות אשראיאיך השירות עובד?

כבר עכשיו אתם יכולים למלא את פרטיכם הבקשה שלכם לבדיקת זכאות דיגיטלית. בחברה שלנו אנו מאמינים בשקיפות מלאה ופשטות, קבלו במהירות את כל הנתונים החשובים של ההלוואה תוך דקות בודדות ועד שעתיים. נאור פתרונות אשראי היא החברה אשר מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות עם קשרים וניסיון רב, ויש ביכולתנו להשיג עבורכם הצעות למסלולי הלוואה משתלמים מאוד שאף גוף אחר לא יוכל להשיג לכם בלי לצאת מהבית זה המקום.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן