הלוואות מיידית לסטודנטים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

*הלוואה לסטודנטים נועדה לסייע לכם לעבוד פחות וללמוד יותר, מה שמוביל ליכולת להשקיע יותר ראש בלימודים וכמובן בשיעורי הבית שלכם ללא דאגה פיננסית.

 

הלוואה מיידית לסטודנטים   

לא זול להיות סטודנט !

החיים בתור סטודנט לא פשוטים וסטודנטים רבים עומדים במצבים ואתגרים רבים, אחד הקשיים הגדולים ביותר זה איך לממן את התואר ואת המחיה בו זמנית.

רוב הסטודנטים בישראל עובדים לרוב ביותר ממקום עבודה אחד במהלך הלימודים בשביל לממן את שכר הלימוד שלהם וההוצאות השוטפות, כמו: שכר דירה, ותשלומי החשבנות, אשר יכולים להיות נטל מאוד גדול. הם נדרשים לגור במעונות/דירת שותפים ולוותר על הפרטיות שלהם ולעיתים נעזרים בהורים או משתמשים במענק השחרור הצבאי ומצטמצמים ככל האפשר.

יוקר המחיה לא מפסיק לתפס למעלה, ואנחנו נדרשים לתמרן כל הזמן בין לימודים תובעניים ועבודה במשרה מלאה. נעזרתם במלגות וזה לא מספיק? לעיתים נצטרך עזרה חיצוניות כמו הלוואה לסטודנטים.

קל ופשוט לקחת הלוואה – בדיגיטל, באמצעות מילוי טופס דיגיטלי.

הלוואות מלוות אותנו לצמיחה אישית 

לימודים אקדמאיים? נכון תואר לא יבטיח לכם עבודה סופר טובה ואף אחד לא אמר לנו שמיד אחרי הלימודים נתקבל לעבודה, אבל הלימודים כן מגדילים לנו את האפשרויות למצוא משרה מעל הממוצע במשק. לימודים האקדמאים או לימודים במכללות השונות הם התקדמות חשובה בחיים ובפרט, ומהווים כרטיס כניסה להרבה עבודות מצוינות מעל שכר המינימום המוצעים במשק.

קבלו הלוואה ישירה לסמסטר הבא. 

לסיכום, הלוואות לסטודנטים במקרים רבים מקדמות אותנו להשגת מטרותינו!

סיימתם תואר ראשון? מזל טוב!

סיימתם ללמוד תואר ראשון או אפילו לימודי הסמכה ופעמים רבות זה הפאזל החסר בקורות החיים, וגילתם שיש עוד הרבה אנשים עם תואר כך שהסיכויי להתקדם הוא לא גדול! אחרי שהבנתם שתואר ראשון הפך גם למובן מאליו הגיע הזמן שלכם ללמוד תואר שני. השלב הזה שאתם נדרשים ללמוד ולהוסיף תופס אתכם לא הכי מוכנים, לפעמים לפני קניה של בית ראשון, ופעם אחרת הורים במשרה מלאה, זה לא אמור לפגוע לנו בשיגרת החיים וכמובן לא במסגרת האשראי שלנו.

הלוואות סטודנט מגיעות במסלולים שונים, אך לכולם מכנה אחד משותף, הם מאפשרות לנו לקנות זמן וכמה שנים שקטות.

לאיזו מטרת לימודים אני יכול לקחת הלוואה?

החלטתם ללמוד הכשרה מקצועית? אפשר לקחת הלוואה למימון לימודים במגוון תחומים וסוגים.

כגון: בתי ספר לעיצוב, לימודי משחק, בתי ספר למוסיקה, מכללות להכשרת עובדי הוראה, קורס פסיכומטרי, השלמת בגרויות, תואר ראשון או שני, וקורסים שונים, לא משנה מה הסיבה אתם יכולים לקחת הלוואה ללימודים.

כמה טיפים חשובים לפני לקיחת הלוואה 

קחו את סכום ההלוואה הנמוך ביותר שאתם צריכים, כדי לא להגדיל את ההתחייבויות העתידיות שלכם. הוצאות יהיו לכם גם בעתיד, אל תוסיפו לכם הוצאות מיותרות.

נסו להיעזר ברשויות – שרתים צבא ?

נסו להפחית את גובה המימון ובדקו אפשרות למשוך את הפיקדון האישי לחיילים משוחררים, יש אפשרות שימוש בפיקדון האישי עבור לימודים גם אם לא עברו 5 שנים מהשיחרור הצבאי. השימוש מוגבל למוסדות המופיעים ברשימת היחידה לחיילים משוחררים.

סכום הפיקדון האישי משתנה לפי סוג השירות והזמן ששירתם. הסכום מתחיל מ-11,000 ש”ח לשירות רגיל של שנתיים, ועד 29,000 ש”ח לשירות של 3 שנים בתפקיד לחימה או תפקידים שונים. 

מלגות:

*הלוואה למימון לימודים אשר נועדה לסייע לסטודנט לעבוד פחות, וללמוד יותר, מה שמוביל ליכולת להשקיע יותר ראש בלימודים וכמובן בשיעורי הבית שלכם ללא דאגה פיננסית. 

כששכר הלימוד ועלויות המחייה שלכם מכוסים אפשר להתפנות ללימודים בראש שקט!

באיזה סכום אפשר לקחת הלוואות ללימודים?

סכום ההלוואות לסטודנטים מתחיל מ-₪5,000 עד ₪120,000.

מה הסכום שאצטרך לקחת עבור הלוואה ללימודים לכל שנה ?

*נתון חשוב, מספר הסטודנטים הממוצע בכל שנה עומד על כ-350 אלף צעירים או בעלי משפחות שבחרו ללמוד, חלקם משלבים עם זה עבודה במשרה מלאה ומנהלים אורח חיים משפחתיים, וחלקם צעירים בתחילת דרכם אשר לא יכולים להסתמך על עזרה מההורים.

לכל שנת לימוד ממוצעת נידרש לשלם שכר לימוד שנתי לא פחות מ- 11,700 לשנה, במקרה של אוניברסיטה זה יצא לנו פי שלושה, במידה ונחליט ללכת על לימודים במכללה פרטית נידרש לשלם פי ארבעה. סטודנט בישראל זה מאוד יקר, חלקנו נדרשים לתמרן כל הזמן בין לימודים ועבודה לקריירה.

סטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה ומוסדות הכשרה אחרים נהנו כבר מהלוואה בריביות נמוכות מאוד ותנאי המימון הכי טובים בארץ. צרו קשר עוד היום לקבלת הלוואה אטרקטיבית וקבלו הלוואה.

מלאו את פרטיכם באתר ותוכלו לקבל הצעות דרך הצוות המקצועי שלנו, ללא עלות וללא התחייבות. חינם

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן