הלוואה לשכירים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה לשכירים

לעיתים, מגיע הזמן בו צריך לקחת הלוואה. היות ורוב העובדים בשוק הם שכירים, העתיד הכלכלי שלהם בטוח יותר, משום שהם מודעים לגובה המשכורת שעתיד להיכנס לחשבונם. אך לעיתים, גם הם צריכים להשתמש בשירותי הלוואה לשכירים, בין אם זה חד פעמי או בין אם אלו הלוואות לשכירים בהוראת קבע. הלוואות לשכירים יהיו בטוחות יותר עבור הבנקים, משום שיהיה להם בטוח יותר להשקיע כסף באדם שמקבל משכורת קבועה, מאשר מישהו שהעתיד הכלכלי שלו קצת פחות ידוע.

ישנם מספר סוגי הלוואות לשכירים בהם ניתן להשתמש:

הלוואות אישיות – הלוואות אלו נועדו למימוש ספציפי של קניית מוצר או שירותים. לעיתים אנו נתקלים בהוצאות  צפויות או לא, כגון: טיפולי שיניים, רכב ששבק חיים, הוצאה משפטית, חופשה בחו”ל, לימודים אוניברסיטאיים או כיסוי חובות.

הלוואות משכנתא –  לכולנו יש את החלום לקנות בית, אך במציאות כמו שלנו הון ראשוני לאו דווקא מספיק. הלוואות משכנתא נועדו למימון קניית בית, עסק, שטח וכו’. הלוואות לשכירים בהוראת קבע, לרוב תהיינה הלוואת משכנתא. שכן, קניית בית ותשלום עליו הינו דבר שלוקח זמן, ולכן לרוב התשלומים יחולקו למספר חודשים/שנים על ידי הוראות קבע.

מאיפה הכי משתלם להלוות?

לאחר שקיבלנו את ההחלטה על לקיחת הלוואה, השלב השני הוא להבין דרך איזה גוף הכי משתלם לנו לקחת אותה. עלינו לבדוק מיהו הגוף המלווה, גובה הריבית, זמן החזרה כמו פירעון מוקדם או פיגור בתשלום ודרכי אישור ההלוואה. להלן מספר פלטפורמות מהן ניתן לקחת הלוואה לשכירים:

  • הבנקים הדרך המוכרת ביותר ללקיחת הלוואה לשכירים היא דרך הבנק. דרך בטוחה וידועה אך לפעמים יכולה להיות בעלת ריבית גבוה, צורך במתן מסמכים ותנאי החזר לא נוחים. שווה לבדוק בין מספר בנקים ולהשוות את התנאים.
  • חברת האשראי – כנראה הדרך הנפוצה ביותר. הלוואה מסוג זה לרוב תדרוש שיחת טלפון לאחת מחברות האשראי השונות ובנוסף תתקבל מהר יותר עבור הלווה. דרך זו תהיה קלה יותר ותדרוש פחות מסמכים והוכחות.
  • חברות ביטוח וקרנות פנסיה – אם בבעלותכם חסכונות פנסיה, קופות גמל או פנסיית מנהלים, תוכלו להנות גם בפלטפורמה הזאת מהלוואה. הלוואה דרך אחת מהחסכונות האלו תהיה מתוך כספי החיסכון שלכם. לכן תוכלו להנות מהלוואה גבוה יחסית (תלוי בגובה החיסכון).
  • הלוואות חברתיות – כיום ישנה עליה רבה בחברות שמציעות הלוואות חברתיות. הלוואות חברתיות הן הלוואות שאנשים פרטיים מלווים כסף מאחד לשני. פלטפורמה כזאת משלבת בין מי שמעוניין להשקיע ובין מי שמעוניין להלוות. לרוב, חברות אלו יאפשרו ריביות נוחות יותר ותנאי החזרה נוחים.

לא מלווים לפני שבודקים

לפני שאתם מחפשים הלוואה לשכירים, בין אם היא חד פעמית ובין אם היא הלוואה לשכירים בהוראת קבע, כדאי לעשות בדק בית טוב. החזר ההלוואה הוא דבר שנשאר איתנו פרק זמן ממושך, ולכן חשוב להבין מה הפלטפורמה המשתלמת ביותר.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן