הלוואה לרכישת רכב

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

רוצים לקנות רכב חדש? רוצים להחליף את הרכב הקיים?

זה הזמן לקחת הלוואה לרכישת רכב! הלוואות לרכב יכולות להיות הלוואות משלימות או הלוואות במימון מלא לרכישת רכב חדש. אם הרכב שלכם כבר ישן ואתם מעוניינים לשדרג לרכב חדש, אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי יכולים להציע לכם מימון לרכישת הרכב באמצעות הלוואה באישור מהיר תוך 3 שעות בלבד. הבקשה מתבצעת דרך האתר והבדיקה לאישור מתבצעת מול גופים מוסדיים רשמיים המספקים לכם את ההלוואה.

מימון מלא או חלקי לקניית רכב חדש

לעיתים, כאשר ישראלים מחפשים רכב חדש והמחיר גבוה, הם מנסים לחפש את אותו סוג רכב יד שנייה. על מנת שתוכלו לקנות את הרכב המועדף עליכם, גם בגרסה החדשה ביותר, יש לכם אפשרות להגיש בקשה לקבלת הלוואה לרכב דרך האתר שלנו ולהינות משירות מהיר ביותר. הלוואה לרכב יכולה להיכנס לחשבון הבנק שלכם תוך 3 ימי עסקים בלבד מרגע אישור הבקשה להלוואה.

אישור מהיר להלוואה למימון רכב

אם אתם מתלבטים בין הלוואה לרכב חדש או לרכב יד שנייה, כדאי שתבדקו את התנאים שאנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי מספקים לכם. יתכן שההלוואה לרכב חדש תהיה משתלמת יותר ותאפשר לכם לקנות רכב מדגם חדש ולא להתפשר על רכב משומש יד שנייה.

הגשת בקשה און ליין לקבלת הלוואות לקניית לרכב

קיבלתם החלטה להגיש בקשה להלוואה לרכב יד שניה או חדש? רוצים לקחת החלטה לגבי סוג הרכב לאחר אישור ההלוואה? אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי מזמינים אתכם להגיש בקשה באופן דיגיטלי כאן באתר לגבי הלוואה לרכב יד שניה או חדש בסכום של עד 200 אלף ש”ח. בנוסף לכך, תוכלו לקבל סיוע גם לגבי בקשת הלוואה לרכב ללא ריבית. הלוואה לרכב ללא ריבית יכולה להתאפשר בתנאים מסויימים ואנחנו נוכל לבדוק זאת עבורכם לאחר שתמלאו את טופס הבקשה ללקיחת ההלוואה.

הלוואה לרכישת רכב עם אישור תוך 3 שעות

מעוניינים לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה באופן מיידי? זה הזמן להגיש בקשה און ליין להלוואה לרכישת רכב. אנחנו בחברת נאור פתרונות אשראי נקבל את הפרטים שלכם ונתחיל לפעול במהירות מול כל הגורמים הפיננסיים המוסדיים המספקים את ההלוואה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן