*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

הלוואה לעסק פטור

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מנהלים עוסק פטור? מחפשים מימון להשקעה בעסק?

ההחלטה להתנהל כעוסק פטור היא לעיתים ברירת מחדל ולעיתים החלטה של בעל העסק. על מנת לעבור להיות עוסק מורשה ולקדם את העסק שלכם לצמיחה בטווח הארוך, מומלץ להתחיל בפיתוח העסק במקביל לעבודה היום יומית שלכם. פיתוח העסק יכול להתבסס על מימון הלוואה לעסק פטור. גב כלכלי המגיע בצורה של הלוואה לעסקים, יכול לסייע לכם להשקיע בנושאים החשובים ביותר לעסק שלכם כגון שיווק וקידום העסק, שיפוץ המבנה של העסק, קניית מחשבים חדשים וכל השקעה כספית הנדרשת לשיפור העבודה היום יומית שלכם. ניתן אף להשתמש בהלוואה לצורך רכישת רכב חדש לעסק או לצורך השכרת רכב דרך שירותי ליסינג תפעולי.

הלוואה לעסק קטן בתנאים חוץ בנקאיים

בחיפוש אחר הלוואה לעסק קטן, חשוב לבדוק אילו תנאי אשראי יכולים לשרת את העסק שלכם לטווח הארוך. תנאים חוץ בנקאיים להלוואות מביאים איתם יתרון משמעותי כאשר ההלוואה לא תופסת את מסגרת האשראי הבנקאי שלכם ומאפשרת לכם לשמור על גמישות רבה במימון בנקאי בעתיד. בין אם חשבון הבנק שלכם עסקי ובין אם הוא חשבון פרטי, יש לכם אפשרות להגיש את הבקשה לקבלת הלוואה במימון חוץ בנקאי ולאחר אישור – לקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק איתו אתם מנהלים את העסק שלכם.

בקשה להלוואה לעסקים קטנים בהליך מהיר ופשוט

את ההליך המהיר ביותר להגשת בקשה להלוואה, תוכלו למצוא באתר המציע לכם פלטפורמה ייחודית לקבלת הלוואה עד 200 אלף ש”ח. לא נדרש מכם להציג בטחונות או להביא ערבים לצורך קבלת האישור להלוואה והכל למעשה תלוי בדירוג האשראי שלכם. במידה ודירוג האשראי שלכם מתאים לגובה ההלוואה אותה אתם מבקשים לקבל, הדרך לקבלת ההלוואה מתקצר בצורה משמעותית ותוכלו לקבל אותה תוך 3 ימי עסקים בלבד לחשבון הבנק.

הלוואה לעסק פטור דרך פלטפורמה דיגיטלית

הלוואה לעסק פטור לוקחים היום רק און ליין! באמצעות פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת וחדישה, חברת נאור פתרונות אשראי מציעה לכם כלי מהיר ונוח להגשת בקשה להלוואה עבור העסק שלכם. אתם נדרשים למלא את הפרטים שלכם בטופס הגשת הבקשה להלוואה ואת כל שאר העבודה יעשה עבורכם צוות החברה מול הגופים הפיננסיים המלווים.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן