הלוואה לעובדי מדינה

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה לעובדי מדינה

בתור עובדי מדינה, העובדה שנכנסת לכם משכורת קבועה בסוף כל חודש מאפשרת לכם לקבל הלוואות בתנאים משתלמים הרבה יותר מאלו שמציעים לכם בבנק. ריבית הלוואות לעובדי מדינה אצלנו בנאור פתרונות אשראי תהיה כזו שתוזיל את עלות ההלוואה בצורה משמעותית. אז אם אתם זקוקים להלוואה, אנחנו בנאור פתרונות אשראי כאן כדי לתת לכם אותה.

 

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

אם אתם עובדי מדינה, ולא משנה באיזה תחום, תלוש המשכורת שלכם קבוע, מה שאומר שאתם מחזיקים בהכנסה יציבה. מלבד הכנסה יציבה, ריבית הלוואות לעובדי מדינה יכולה להיות נמוכה יותר כיון שעובדי מדינה אלו אנשים שבדרך כלל חסכו כספים באמצעות כלי חיסכון שונים מה שמאפשר לנו בנאור פתרונות אשראי לתת לכם הלוואה מיידית לעובדי מדינה.

 

למה דווקא הלוואה אצלנו?

בבנקים, הריבית שתקבלו עבור ההלוואה שלקחו תהיה גבוה יותר מזו שתקבלו אצלנו בנאור פתרונות אשראי. לעיתים העובדה שמדובר על גוף חוץ בנקאי שנותן הלוואה יכולה לעורר חשש, אולם השוואה מהירה תראה לכם שריבית הלוואות לעובדי מדינה נמוכה בצורה משמעותית אצל נאור מאשר בבנקים. זה שאתם עובדי מדינה, מאפשר לכם לקבל תנאים מיוחדים. נצלו את זה!

 

הלוואה מיידית לעובדי מדינה

עובדי מדינה זכאים לקבל הלוואה מיידית. בניגוד להלוואה בבנק שבה יהיה עליכם לחכות הרבה מאוד זמן עד שסוף סוף תקבלו את הכסף אליכם, אצלנו בנאור הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת הן תהליך מהיר ויעיל במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק למלא מספר טפסים, ומיד אחרי זה תוכלו לקבל את הלוואה עד לחשבון הבנק שלכם.

 

מה הריבית על הלוואה לעובדי מדינה?

 הריבית להלוואה לעובדי מדינה היא הלוואה בין המשתלמות שיש בשוק, והיא עומדת היום על שיעור שנתי של החל מ 0.82. ריבית זו מתעדכנת כל רבעון. שיעור הריבית השנתי באחוזים היא 1.6 וכמובן צריך להוסיף את ריבית הפריים.

 

מטרות ההלוואה

לא משנה מה המטרה שעבורה אתם זקוקים להלוואה, אנחנו בנאור מעניקים הלוואה לכל סיטואציה. אז אם אתם עובדי מדינה שזקוקים לכסף עבור שיפוץ, אירוע משפחתי או אפילו חופשה בחו”ל אנחנו בנאור פתרונות אשראי נשמח להיות שם בשבילכם ולתת לכם את המענה הדרוש. ההלוואה אצלנו ניתנת לכם בתנאים נוחים שמאפשרים לכם להחזיר את הלוואה בלי לקבל חור בכיס.

 היום יש דרכים רבות לקבל הלוואה לעבודי מדינה אך אחת מהנפוצות ביותר היא אחד מסניפי בנק יהב,  בנק דיסקונט,חברות אשראי וגופי מימון שונים מציעות הלוואות דרך תלוש משכורת לעובדי מדינה.לא משנה עם זה בנק או חברה חוץ בנקאית לכל חברה או בנק יש את התנאים שלה וריביות אחרות.

גובה המימון שאפשר לקבל הלוואה בין 16,000 ל 70,000 ₪ בכפוף למסמכים

החזר

כאמור, ההחזר בנאור פתרונות אשראי הוא משתלם יותר, וזה נכון משתי סיבות. ראשית כל כמובן הריבית. בנאור פתרונות אשראי עובדי מדינה נהנים מריבית נמוכה באופן משמעותי מאשר הריבית של הבנקים.

בנוסף, את תקופת ההחזר תוכלו לפרוס בצורה נוחה יותר כדי שאת הכסף תחזירו בזמן שנוח לכם. אז לא משנה מה המצב שלכם בבנק, הלוואה לכל מטרה תקבלו בנאור.

 

לסיכום

בתור עובדי מדינה, אין שום סיבה שתקבלו הלוואה בתנאים הרגילים בבנק. אנחנו בנאור פתרונות אשראי מאפשרים לכם לקבל הלוואה בתנאים משופרים לאור העובדה שאתם נהנים מהכנסה קבועה ויציבה. אז אם אתם זקוקים לכסף באופן מידי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לפנות אלינו, אנחנו כבר נדאג לכם להלוואה המתאימה בלי יותר מידי זמן לחכות.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן