*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
אנחנו עובדים עם כל חברות כרטיס האשראי
האתר מאובטח תחת הגדרות האבטחה המחמירות ביותר

הלוואה כנגד נכס קיים

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס?

אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד נכס קיים מאפשרת לקחת הלוואה לכל מטרה למעט קניית דירה נוספת מחודש אוקטובר 2021, נקבע על ידי המפקח על הבנקים כי לא ניתן לספק הלוואות לקניית דירות להשקעה באמצעות שיעבוד של נכס אחר בבעלות של הלווה. אם כן, ניתן לקבל הלוואה בסכום גבוה לכל מטרה אחרת כמו שיפוצים לדירה, נסיעה לחו”ל, קניית רכב חדש או עזרה לילדים שהתחתנו ולמעשה לכל מטרה הנדרשת לכם מלבד כאמור רכישת דירה להשקעה. היתרון בהלוואות הללו הוא גובה הסכום אשר ניתן לקחת ותנאי החזר תשלומים חודשיים נוח יחסית הכולל גם ריביות נמוכות.

הלוואה כנגד נכס בתנאים מועדפים

היום, בכדי להגיש בקשה להלוואה כנגד נכס אין צורך לעבור בין הבנקים ואין גם צורך להציג ערבים או בטחונות לצורך מתן ההלוואה. ברגע שיש לכם נכס בבעלות שלכם, הדרך לקבלת ההלוואה מתקצרת בצורה משמעותית וניתן להגיש את הבקשה און ליין במספר שלבים קלים ומהירים לביצוע. בנוסף לכך, אתם מקבלים ליווי מלא של צוות יועצים פיננסים מהטובים ביותר בתחום ההלוואות, אשר יכול להתאים עבורכם את ההלוואה לצרכים הכלכליים והאישיים שלכם.

פתרונות הלוואה כנגד נכס מסחרי

מלבד קבלת הלוואה כנגד נכס למגורים, יש לכם אפשרות לבקש הלוואה כנגד נכס מסחרי במידה והוא רשום על שמכם. שיעבוד הנכס לתקופה מוגדרת מראש לצורך קבלת הלוואה בסכום גבוה, הוא פתרון יעיל ונוח במיוחד לקבלת כסף זמין ונזיל באופן מיידי. אם יש לכם תוכניות משפחתיות או עסקיות הדורשות השקעה כספית בסכומים גבוהים, מומלץ לכם לבדוק את האפשרות לנטילת הלוואה באמצעות שיעבוד הנכס המסחרי שלכם.

הלוואה כנגד נכס קיים דרך חברה מובילה

אחת החברות המובילות כיום בישראל בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות היא חברת נאור פתרונות אשראי. החברה מציעה לכם הלוואה כנגד נכס קיים בתהליך מהיר ודיגיטלי דרך שירותי האתר. צוות חברת נאור פתרונות אשראי יטפל בבקשה שלכם בהקדם האפשרי ויספק לכם אישור עקרוני להלוואה בתנאים נוחים, דרך גופים פיננסים המפוקחים על ידי משרד האוצר ובנק ישראל.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה כנגד נכס קיים

מעוניינים לקבל הלוואה גדולה? רוצים לקבל אותה כנגד נכס? אחת הדרכים לקבל הלוואה בסכום גבוה היא באמצעות שיעבוד של נכס קיים הנמצא בבעלותכם. הלוואה כנגד

הלוואות לעסקים קטנים

מנהלים  עסק קטן? מעוניינים לקחת הלוואה? אם אתם בעלי עסק קטן ומעוניינים להשקיע בעסק לטווח הארוך, יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואות לעסקים קטנים כאשר

מסלולי הלוואות לעסקים

מחפשים מסלול הלוואה נוח לעסק? הגעתם למקום הנכון! אם קיבלתם החלטה לקחת הלוואה לפיתוח וקידום העסק שלכם, חשוב שיהיה לכם מסלול החזר הלוואה תואם להכנסות

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן