הלוואה חוץ בנקאית אונליין

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה חוץ בנקאית אונליין

הבנק מסרב לתת לכם הלוואה ויש לכם תשלומים שעומדים לרדת? נקלעתם למצוקה כלכלית ואתם זקוקים לעזרה? אתם עלולים למצוא את עצמכם עם צורך להלוואה. קיימת עוד אפשרות בשוק שעשויה להתאים לכם במקרה של סירוב מהבנק ובמצבי חרום – אתם יכולים לקבל הלוואה חוץ בנקאית אונליין.

 

 מהי הלוואה חוץ בנקאית?        

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לכם ללוות סכום כסף מסוים לפי הצורך שלכם ללא תלות במצב של חשבון הבנק. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שלא נלקחת מהבנק, אלא היא ניתנת מגופים הכפופים למשרד האוצר שאינם בנקים כגון: חברות ביטוח, הלוואות על חשבון הפנסיה, קרן השתלמות וביטוח מנהלים, הלוואות חברתיות, חברות אשראי ועוד. לפני שמחליטים בין מקור כזה או אחר לקבלת הלוואה, מומלץ מאוד להשוות בין התנאים והדרישות שכל אחת מהחברות מציעה. בנוסף, ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית אונליין.

 

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים מה עושים כשהבנק אומר לא?

המשפטי הנפוץ ביותר “הבנק לא מאשר לי הלוואה” – היום זה כבר לא סוף פסוק! כמובן שלכל בנק יש מסלולים שונים של הלוואות וריביות אותם הוא מציע ללקוחותיו, והדרך לקבל הלוואה דרך הבנק ארוכה מהדרך להלוואה חוץ בנקאית שניתן לקבל אונליין. הלוואה זו ניתנת ללא ערבים, תנאי ההלוואה הם לרוב גמישים יותר ובשונה מהבנקים ניתן לקבל את הכסף תוך זמן קצר של שלושה ימים אחרי אישור עקרוני.

 

איך נוכל לשפר את הסיכוי לקבל הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע? 

מדובר על הלוואה שבה אפשר לבצע החזר של התשלומים כל חודש באמצעות ביצוע תשלומים בהוראת קבע, דרך חשבון הבנק שלכם. בשונה מהבנק, החזר ההלוואה אינו יורד מכרטיס האשראי שלכם ולכן אינו פוגע במסגרת האשראי העומדת לרשותכם.

 

הלוואה חוץ בנקאית מחברות הביטוח

הלוואה מבית השקעות – כנגד קרן השתלמות, קופת גמל וקרן פנסיה, זוהי הדרך היעילה ביותר עם הריביות המשתלמות בפער משמעותי מהריביות של הבנק. הבנקים מספקים הלוואות בריביות שנעות בין 4% ל8% כולל ריבית פריים.

ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע מחברות הביטוח עם ריבית אטרקטיבית יותר וזולה בהרבה יותר. מדובר על ריבית בין פריים שנכון להיום עומדת על 1.6 פלוס חצי ומעלה. הלוואה חוץ בנקאית ניתנת מסכום הכסף שצברתם אצל בית ההשקעות למשל קופת גמל, קרן השתלמות או קרן פנסיה.

גובה ההלוואה מוגבל וניתן לקחת אחוזים בודדים מגובה הסכום שצברתם, כלומר, הפרמטר שתוכלו לקבל הלוואה הוא עד 30% מקופת הגמל או 55% מקרן ההשתלמות. בכל מקרה, זהו עניין פרטני ולא תוכלו לקחת הלוואה גדולה. ככל שהחיסכון שלכם גדול יותר, כך תוכלו לקבל הלוואה על סכומים גבוהים יותר.

 

הלוואה מחברת כרטיסי אשראי

בדרך כלל הלוואות חוץ בנקאיות של חברות כרטיסי האשראי הן גבוהות קצת יותר. יש אנשים שמשלמים 8% ריבית ומעלה על הלוואות של עד מאה עשרים אלף שקלים. חברות האשראי מציעות הלוואה אטרקטיבית ללא ערבויות ופיקדונות.

 

הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאית

הלוואה מחברת אשראי חוץ בנקאית היא רעיון טוב במידה שסורבתם לקבל הלוואה מהבנק. חברות רבות מציעות הלוואה לכל מטרה בדומה לחברות כרטיסי האשראי. בנוסף, קיימות הלוואות חברתיות וחברות ביטוח שמציעות הלוואה בהוראת קבע.

 

מתי נזדקק להלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע?

  • עבור לימודים או קורס קידום.
  • גיוס אשראי לפתיחת עסק או שדרוג העסק הקיים.
  • סגירת המינוס בבנק או סגירת התחייבויות אחרות.
  • הלוואה לחופשה משפחתית בחו”ל או לטיול קטן בארץ.
  • רכישת רכב חדש או יד שנייה.
  • לצורך שיפוץ הבית.
  • ועוד…

בכל מטרה, בין אם זה לקניית רכב חדש, לחופשה משפחתית או להוצאה אחרת – אתם זקוקים להלוואה. בנוסף, גם לשיפור ושדרוג איכות החיים שלנו ולהגשמת החלומות והיעדים שלנו ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית אונליין.

 

הלוואה קטנה עד 120 אלף

הלוואה חוץ בנקאית עד 120 אלף מאפשרת לערוך שיפוץ, לסגור חובות , לקיים אירוע משפחתי, להשקיע בעסק או לפתוח אחד חדש. עם זאת, הבנקים אינם ממהרים לאשר הלוואות של  120,000 אלף שקל בקלות. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את כל האופציות הקיימות. לכן חשוב לקבל ייעוץ מחברה מקצועית ורק אז ניתן לקבל החלטה פיננסית עם משקל רב שיכולה להשליך על העתיד.

אם אתם זקוקים להלוואה חוץ בנקאית עד 120 אלף ש”ח השאירו פרטים באתר עכשיו! היועצים של נאור פתרונות אשראי יחזרו אליכם מיד וללא כל עלות או התחייבות מצדכם, תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית להלוואה נוחה ומותאמת אישית.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן