הלוואה דיגיטלית – ללקוחות כל הבנקים 

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה דיגיטלית – ללקחות כל הבנקים 

הלוואה היא אמצעי להשגת מטרות מגוונות, מבלי לחכות שנים ארוכות לגיוס מלוא הכסף הדרוש למימון מטרות אלו. הלוואות מסייעות בהקמת עסקים, ברכישת רכב חדש, במימון צורך רפואי דחוף או בשיפוץ הבית. הליך קבלת הלוואה מול הבנקים הוא פעמים רבות מייגע ורווי בירוקרטיה. בדיוק לשם כך נוצרה האפשרות ליטול הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים.

 

מה זו הלוואה דיגיטלית

הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים בלי לצאת מהבית, היא הלוואה אותה ניתן לקחת על ידי הגשת הבקשה להלוואה באופן מקוון, על ידי הזנת מספר פרטים אודות גובה ההלוואה המבוקשת, אופן פריסת תשלומי החזר ההלוואה, פרטים אודות הכנסתו החודשית של המבקש ומתן הרשאה לקבלת מידע על נתוני האשראי שלו.

לאחר הגשת הבקשה, ייבחנו נתוני הבקשה באופן יסודי תוך בחינת נתוני המבקש ויכולתו להשיב את סכום ההלוואה, לצד בחינת היסטוריית האשראי שלו בדו”ח נתוני האשראי של המבקש המצוי  במאגר האשראי של בנק ישראל. תשובה על בקשת ההלוואה תינתן בתוך מספר שעות בלבד. כמו כן, לאחר אישור ההלוואה, יזוכה חשבונו של המבקש בסכום ההלוואה בתוך כ- 3 ימי עבודה.

 

לקחת הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית

היתרון הגדול של הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית, הוא בכך שניתן ליטול את ההלוואה בכל עת ומכל מקום. כל שנדרש הוא מחשב או טלפון חכם וחיבור לאינטרנט. התהליך הוא פשוט, נוח ואינטואיטיבי ואינו דורש הליכה אל הבנק, עמידה בתור ושיחה עם פקיד הבנק אשר די בהם כדי לגרום להפסד יום עבודה שלם.

קבלת הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית, היא אפשרית עבור כל אדם שיש לו חשבון בנק אליו ניתן להעביר את סכום ההלוואה ואשר ממנו ניתן יהיה לנכות את תשלומי ההלוואה. הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים הופכת אותה לאטרקטיבית ומבוקשת על ידי רבים.

 

מהם תנאי ההלוואה הדיגיטלית

ניתן ליטול הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית עד לסכום מקסימלי של 200,000 ₪. הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים ניתנת לפריסה על פני מספר שנים, כאשר אל ההחזר החודשי של קרן ההלוואה מתווספת ריבית.

 

מה גובה ריבית ההלוואה הדיגיטלית

חשוב לציין כי על פי תיקון מספר 5 לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות אשר תוקן בשנת 2018, גובה הריבית המקסימלית של הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים אינו יכול לעלות על 15%, בתוספת ריבית בנק ישראל שגובהה בשנים האחרונות הוא 0.1%.

גובה הריבית יושפע מנתוני האשראי של המבקש ויכולת השתכרותו, כך שככל שהסיכון במתן הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים הוא גבוה יותר עבור הגורם המממן, כך יהיה גם שיעור הריבית על ההלוואה.

 

הלוואה דיגיטלית – פתרון קל ומהיר

כיום, ניתן לקחת הלוואה בקלות ובמהירות הודות למנגנון של נטילת הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית. נאור פתרונות אשראי, היא חברה מנוסה ומקצועית לגיוס אשראי, המספקת את האפשרות לנטילת הלוואה דיגיטלית ללקוחות כל הבנקים הלוואה מיידית עד 200,000 ש”ח.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן