הלוואה בנקאית

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

הלוואה בנקאית

יוקר המחייה והמציאות חסרת היציבות במדינה הפכו את הבקשה להלוואה לנחלתם של רבים. בעיקר נוכח משבר הקורונה, אנשים מצאו עצמם במצבים קשים שלא הכירו בעבר, מה שמוביל אותם לפנייה לבנקים במטרה לסיוע מידי. במאמר זה ננסה להבין את משמעותה של הלוואה בנקאית, ואת ההבדלים בינה לבין הלוואה חוץ בנקאית.

 

מהי הלוואה בנקאית?

הלוואה בנקאית, כשמה כן היא, הינה הלוואה הניתנת דרך הבנק המטפל במבקש ההלוואה או דרך בנק אחר. מדובר בהלוואה שאישורה וקבלתה לוקח זמן ממושך, וכרוך בהליך יסודי ומעמיק בו הבנק בוחן את יכולתו של מבקש ההלוואה לעמוד בתנאיה, בהתאם להיסטוריה הפיננסית שלו והכנסותיו.

 

תהליך הלוואה בנקאית

בראש ובראשונה, על מבקש ההלוואה להגיע לבנק ולמלא את המסמכים הדרושים והטפסים הרלוונטיים לבקשת ההלוואה. יש לצרף שלושת תלושי המשכורת האחרונים שמבקש ההלוואה קיבל ממקום עבודתו, וכן להוכיח שיש בבעלותו חסכונות ופיקדונות. לאחר בחינת הבנק את הנתונים שהוגשו לו הוא יעניק תשובה אם הוא מאשר או דוחה את הבקשה להלוואה בנקאית. הבנק יכול להציע ריבית נמוכה יחסית עם תנאים גמישים, ובלבד שקיבל ממבקש ההלוואה, נוסף על המסמכים ותלושי המשכורת, גם ערבים להלוואה.

 

מי לא עומד בתנאי הלוואה בנקאית?

לא כל אדם בעל הכנסה יקבל אישור ויהיה זכאי להלוואה בנקאית. מקרים בהם אדם יקבל סירוב מטעם הבנק שלו, וברוב המקרים גם בהלוואה חוץ בנקאית, הוא אם האדם מעוקל או עובר תהליך עיקול חשבון, או פושט רגל או אדם המצוי בהליך פשיטת רגל, שכן לא ניתן להבטיח שיעמוד בתנאי ההלוואה.

 

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית לחוץ בנקאית?

ההבדלים בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית נוגעים לתנאי הזכאות, אורך ההליכים וגובה הריבית. בהלוואה בנקאית תינתן הלוואה לאחר הליך ממושך של מילוי טפסים, הגשת תלושי משכורת וחתימת ערבים להלוואה, בעוד הלוואה חוץ בנקאית אמנם תגבה ריבית גבוהה יותר, אך ניתנת בקלות ואינה דורשת הגעה חוזרת לסניף כלשהו, אלא בצורה מקוונת ותוך מספר ימי עסקים בלבד.

 

מתי כדאי לקחת הלוואה?

הלוואה בנקאית, במידה ומאושרת, עשויה לשמש למגוון מטרות, חלקן דחופות וחלקן פחות:

  • תשלום חובות וכיסויים– הריבית על מינוס בבנק היא מהגבוהות בשוק, ולכן כדאי להימנע ממצב כזה, ובמקרה כזה יהיה נכון לקחת הלוואה. ניתן לבצע את תשלום החובות בהוראת קבע ובתנאים הנוחים ביותר עבור מבקש ההלוואה, בהתאם לתקופת ההחזר בה הוא מסוגל לעמוד.

 

  • רכישת נכס או שיפוץ– הלוואת משכנתא היא כמובן הנפוצה ביותר, והלוואה זו נפרסת לאורך תקופה ארוכה מאוד בריבית משתנה וקבועה, בהתאם לתמהיל המשכנתא שנבחר. כמו כן, ניתן לקחת הלוואה לצורך שיפוץ.

 

  • הלוואה לצורך טיפולים רפואיים– הלוואה שנפוצה בעיקר עבור גמלאים הזקוקים לטיפולים רפואיים שאינם מסובסדים דרך קופת החולים.

 

ייעוץ בנקאי מומלץ

ישנם מקרים בהם אין מנוס מפנייה לבנק לצורך הלוואה בנקאית, אך חשוב להיוועץ ביועץ בנקאי מוסמך שיסייע לכם לקחת את ההחלטה המושכלת והנכונה ביותר, ואף לבנות את אופן ההחזר, גובה הריבית ומשך תקופת ההחזר בצורה הטובה ביותר עבורכם.

 

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן