בדיקת זכאות להלוואה מיידית

שתפו את המאמר
מחפש/ת הלוואה חוץ בנקאית?
אישור מיידי אצלנו באתר

החזר עד 6 שנים
ריבית בנקאית
ללא עמלת פתיחת תיק

(זה לוקח פחות מ-3 דקות!)

בדיקת זכאות להלוואה מיידית

המקרים בהם אדם זקוק להלוואה הם רבים ומגוונים. הלוואה לשם רכישת רכב חדש או החלפת מטבח נוגעת לפעולות אשר אינן מחייבות קבלת סכום כסף בתוך זמן קצר, אולם לעיתים הוצאה בלתי צפויה שמקורה במצב רפואי חריג או בקרות נזק פתאומי לרכוש מחייבת קבלת הלוואה באופן מיידי. בכל מקרה של היזקקות להלוואה ובמקרים דחופים בפרט, רצוי לערוך בדיקת זכאות להלוואה מיידית. 

 

מה משפיע על הזכאות של הלווה לקבלת הלוואה

ישנם מספר גורמים אשר משפיעים על זכאותו של אדם לקבלת הלוואה, כאשר רכיבים אלו מהווים את הבסיס עליו נשענת בדיקת זכאות להלוואה מיידית. הרכיב הראשון הוא יכולת ההחזר של הלווה. יכולת ההחזר נגזרת מקיומו של מקור הכנסה קבוע ויציב. בדיקת זכאות להלוואה מיידית עבור מי שהוא שכיר בעל תלושי שכר קבועים, תציב אותו במיקום גבוה בנוגע לקבלת הלוואה.

בנוסף, בעת בדיקת זכאות להלוואה מיידית, נבחן דירוג האשראי של מבקש ההלוואה. דירוג האשראי הוא למעשה אוגדן מידע שממנו ניתן ללמוד על מקרי עבר שבהם לא עמד מבקש ההלוואה בהתחייבויותיו, כגון אי פירעון של המחאה בחשבונו, משיכת יתר או חריגה ממסגרת יתרת החובה באחד מחשבונות הבנק בהם מחזיק מבקש ההלוואה.

 

סוגי הלוואות אותן ניתן ליטול

באפשרות מבקש ההלוואה העורך בדיקת זכאות להלוואה מיידית, לפנות אל הבנק שבו מנוהל חשבונו בבקשה לקבלת הלוואה. לחילופין, באפשרותו לפנות אל אחד מתוך מגוון גופים חוץ בנקאיים הנתונים לפיקוח רשויות המדינה, בבקשה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית, כאשר החזר ההלוואה נעשה מדי חודש על ידי מתן הוראת קבע לניכוי ההחזר החודשי מחשבון הבנק של הלווה.

 

ממה מושפע גובה הריבית

אחד הנתונים המשפיעים על גובה הריבית, רכיב כספי אשר מהווה חלק דומיננטי מהסכום שבסופו של יום ישיב נוטל ההלוואה לגוף שהעניק לו אותה, הוא מידת הסיכון שנוטל על גבו הגוף מעניק ההלוואה בכל הקשור ליכולת הלווה לפרוע את מלוא סכום ההלוואה.

ככל שמדובר בלווה בעל דירוג אשראי נמוך, תהיה הריבית בשיעור גבוה יותר. כמו כן, היות שהריבית היא נתון שנתי, פריסת החזר ההלוואה על פני מספר גבוה של שנים יגדיל גם כן את סך הריבית שתשולם במהלך תקופת ההחזר.

 

התאמת מאפייני ההלוואה ליכולת ההחזר של הלווה

פעולה של נטילת הלוואה נובע לרוב ממקום של חוסר כלכלי בהווה ויכולת השלמת החוסר בעתיד. על מנת שההחזר החודשי של ההלוואה לא ייתקל בחוסר נוסף שיצריך נטילת הלוואה נוספת והישאבות לתוך מעגל קסמים של חובות בלתי ניתנים לפירעון, מומלץ לערוך בדיקה מקדימה באשר ליכולת פירעון ההלוואה מדי חודש בצורה ריאלית.

 

בדיקת זכאות להלוואה מיידית – לקבל את התמונה המלאה

נטילת הלוואה היא מעשה שיש להקדיש לו מחשבה מעמיקה, גם כאשר מדובר בצורך מיידי בסכום כסף. נאור פתרונות אשראי היא חברה מנוסה בהתאמת ההלוואה הנכונה לכל לווה, וזאת גם כאשר מדובר בצורך מיידי בהלוואה.

הלוואה לכל מטרה

החל-מ ₪5,000 ועד ₪200,000 בתשלומים נוחים.

אמינות מובטחת

שקיפות מלאה, נוחות, בפשטות והכי חשוב חיסכון בעלויות הלוואה בשירות אישי ומקצועי.

בלי חיובים מיותרים

ללא ערבים או בטחונות, ובלי הפתעות בסוף החודש - תשלום חודשי קבוע ולא משתנה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה שלא תופסת מקום במסגרת האשראי הבנקאית.

בדיקת זכאות ללא התחייבות עם אישור מיידי

מלאו פרטים לבדיקה מהירה

לבעלי BDI תקין וע"פ חוק אשראי הוגן
*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

אנו נדאג לך להלוואה בזמן הקצר ביותר עם השירות הטוב ביותר.

הלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים

קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

הלוואות ללא ריבית לחד הוריות

יוקר המחייה מעלה קושי רב למשפחות חד הוריות בימינו המחירים רק עולים ועולים ויוקר המחייה לוחץ ויחד עם עליות בתשלומי המיסים בכלל קשה להתנהל כלכלית

הלוואות

הלוואה מקרן השתלמות

אופן קבלת הלוואה מקרן השתלמות קרן השתלמות יכולה להיפתח עבורכם בין אם אתם שכירים או עצמאיים. כל חודש אתם מעבירים סכום מסוים מהמשכורת והמעסיק מעביר

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה:)

הידעת? יש לנו רובוט בדיקת סטטוס הלוואה של נאור פתרונות אשראי.

מהיום ניתן לבדוק בכל שעה ובכל זמן מבלי להמתין לנציג! מספר הבקשה שלך ישלח אליך בשעות הקרובות ב-SMS, עם קבלת המספר יהיה ניתן להזין בעמוד "בדיקת סטטוס הלוואה" באתר.

בדקת כבר אם מגיעה לך הלוואה?

בדיקה דיגיטלית לזכאות להלוואה מיידית לכל מטרה בחינם.
זה לוקח פחות מ-3 דקות!

דברו איתנו והצטרפו ללקוחות מרוצים

א'-ה' 9:00-15:00 ו' 9:00-13:30

דילוג לתוכן